
dick, MB
thx, boys...

|
reagovat
|
|
reagovat
|
Ja mam ty okamzity vzpominky malinko pokazeny trochu tim, ze byla u me dost dusna atmosfera (protoze jsem jako "jednickar" nezabodoval u predsedy komise :-)... ale po par hodinach uz to byl pohodeovej start neskutecny trimesicni kalby... nebal bych se rict, ze nejlepsi tydny zivota (i kdyz, to je po kazdy maturite / bakalarce / statnici apod.). Takze taky zavidim... 
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
... teď ještě musím doháněk - kvůli tomu novýmu traileru na Supermana nějak nestíhám
|
reagovat
|
|
reagovat
|