
Holt nekdo musi bejt druhej...a oni hrajou fakt excelentne.

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Jinak hokej, to je nas konec, dnes na ne bohuzel vubec nemame, ale i stribro je super uspech!|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Jinak hokej, no, jak bych to řekl, vypadá to zle nedobře...|
reagovat
|