Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 135801 - 135820 Napsat příspěvek
duro: thx za tip, vomrknu to...jo o tom filmu od Del Tora jsem slyšel...prej ho měl začít natáčet po Hellboyovi, ale nakonec se pustil do Fauna
443890
duro: thx za tip, vomrknu to...jo o tom filmu od Del Tora jsem slyšel...prej ho měl začít natáčet po Hellboyovi, ale nakonec se pustil do Fauna
0 0
reagovat
Nájdi si na imdb Lovecrafta a pátraj v jeho adaptáciách po niečom s vyšším hodnotením. Ja som videl napr. Beyond od Yuznu a Gordona, tvorcov Re-Animátora, a to bolo príjemne béčkovo bizarné a úchylné. Ale na druhej strane to nie je Cthulhu... Svojho času chcel podľa cthulhu-námetu nakrútiť veľkofilm Guillermo Del Toro, chcel tam všetky lovegraftovské monštrá, to by sa mi bolo páčilo, ale potom sa pustil do iných vecí...
443889
Nájdi si na imdb Lovecrafta a pátraj v jeho adaptáciách po niečom s vyšším hodnotením. Ja som videl napr. Beyond od Yuznu a Gordona, tvorcov Re-Animátora, a to bolo príjemne béčkovo bizarné a úchylné. Ale na druhej strane to nie je Cthulhu... Svojho času chcel podľa cthulhu-námetu nakrútiť veľkofilm Guillermo Del Toro, chcel tam všetky lovegraftovské monštrá, to by sa mi bolo páčilo, ale potom sa pustil do iných vecí...
0 0
reagovat
nedoporučil by mi někdo nějakej kvalitní film podle Lovecrafta a jeho Cthulhu Mythos? Díkes
443888
nedoporučil by mi někdo nějakej kvalitní film podle Lovecrafta a jeho Cthulhu Mythos? Díkes
0 0
reagovat

solo

kdysi davno sem ho videl na CT, takze v CR asi bude. nezbyva nez cekat na filmovy klub...
443887
kdysi davno sem ho videl na CT, takze v CR asi bude. nezbyva nez cekat na filmovy klub...
solo
0 0
reagovat

Beatles HELP!

Ahoj, máte někdo tušení jestli vyšel v ČR film s Beatles HELP ? Protože Perný den, Žlutá ponorka a Magical Mystery Tour tady je tak proč sakra nemůžu najít Help ?!! HELP ;)
443886
Ahoj, máte někdo tušení jestli vyšel v ČR film s Beatles HELP ? Protože Perný den, Žlutá ponorka a Magical Mystery Tour tady je tak proč sakra nemůžu najít Help ?!! HELP *;)*
Beatles HELP!
0 0
reagovat
No jo, voni updatujou :-)
443885
No jo, voni updatujou :-)
0 0
reagovat
v Klipech k Silent hillu jsou u odkazu na Stream TV spot 2 ještě další TV spoty.A vůbec je toho k SH čím dál víc a stojí to za to! Zvlášť když v některých klipech slyším tu původní hudbu:)).
443884
v Klipech k Silent hillu jsou u odkazu na Stream TV spot 2 ještě další TV spoty.A vůbec je toho k SH čím dál víc a stojí to za to! Zvlášť když v některých klipech slyším tu původní hudbu*:))*.
0 0
reagovat
Herald: imfovi zkolaboval comp, takze odpoved je neplatna :-) (snad jsem neprozradil narodni tajemstvi)
443883
Herald: imfovi zkolaboval comp, takze odpoved je neplatna :-) (snad jsem neprozradil narodni tajemstvi)
0 0
reagovat
dík za odpověď:-/
443882
dík za odpověď:-/
0 0
reagovat
Do desiti... ale Kocour zjevne nepocita s tim, ze bude delat ten dalsi, takze mozna bude az do dopoledne. ;)
443881
Do desiti... ale Kocour zjevne nepocita s tim, ze bude delat ten dalsi, takze mozna bude az do dopoledne. ;)
0 0
reagovat
Dokdy je momentální kvíz?
443880
Dokdy je momentální kvíz?
0 0
reagovat
notojeto, ja nevim, esli to je blbe u me, bo tebe...proste mi nesedi to you guessed it ....ale cert to vem, mam asi zazity v naky pitomy forme :D
443879
notojeto, ja nevim, esli to je blbe u me, bo tebe...proste mi nesedi to you guessed it ....ale cert to vem, mam asi zazity v naky pitomy forme *:D*
0 0
reagovat
Gorecki, promin, ale na druhem obrazku zabouchavala dvere u Porsche ;) Prece nebude Elisha jezdit nejakym sedanem tss..
Stčko, co se ti nezdá na mojí angličtině? :)
443878
Gorecki, promin, ale na druhem obrazku zabouchavala dvere u Porsche ;) Prece nebude Elisha jezdit nejakym sedanem tss..
Stčko, co se ti nezdá na mojí angličtině? :)
0 0
reagovat
Někdo tu chce zapůsobit na Kocoura, kdyz ma tak sexy hlas...
443877
Někdo tu chce zapůsobit na Kocoura, kdyz ma tak sexy hlas...
0 0
reagovat
Na ikonku Elishy tu ma pravo jedina uzivatelka... nedelejte mi v hlave bordel. ;)))
443876
Na ikonku Elishy tu ma pravo jedina uzivatelka... nedelejte mi v hlave bordel. ;)))
0 0
reagovat
ja mam pocit ze ta ikonka je z toho obrazku co byl tehda v Premiere a ctenari se pry na nej vydrzeli divat celych "24 hodin". myslim ze to bylo mozny :)
443875
ja mam pocit ze ta ikonka je z toho obrazku co byl tehda v Premiere a ctenari se pry na nej vydrzeli divat celych "24 hodin". myslim ze to bylo mozny :)
0 0
reagovat
zavrete Elishu!...teda Azazel...za a) me nema rada a za b) me rusi jeji ikonka :D
443874
zavrete Elishu!...teda Azazel...za a) me nema rada a za b) me rusi jeji ikonka *:D*
0 0
reagovat

Elisha a Porsche?

Nezda sa vam logickejsie ze vystupila z toho auta napravo?:) Je to LA, nie?
443873
Nezda sa vam logickejsie ze vystupila z toho auta napravo?:) Je to LA, nie?
Elisha a Porsche?
0 0
reagovat
ted nevim kdo neumi anglicky, esli ja, lebo vinc ?)
443872
ted nevim kdo neumi anglicky, esli ja, lebo vinc *?)*
0 0
reagovat
You guessed it, ceny nedostaneš, protože máš ceny rozdávat :)
443871
You guessed it, ceny nedostaneš, protože máš ceny rozdávat :)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se