
MB´s teaser
Tyyyy jo to je teda teaser, MB mal si napisat upozornenie ze sa to nemoze kukat pred 22 hodinou alebo pri velkej tme lebo som si po dopozerani musel skontrolovat trenky...

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
Takže v tak 22:00 by to mělo být... Stay Tuned 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|