imf...nebud tak samolibej...moc dobre vis ze jsem v techhle vecech dost omezena...ten vypadek jsem mohla klidne povazovat za docasny BAN...nebo ze ses s Kocourem pohadal a on ti na oplatku udelal naschval, ze vymazal uplne vsechno...nebo ze ses pohadal se Susenkou a on rekl Kocourovi aby vymazal uplne vsechno...nebo ses pohadal s Civalem a ten to rekl Susence a ten rekl Kocourovi at to vsechno vymaze...Nebo se Susenka pohadal s Civalem a ten to rekl tobe a tys rekl Kocourovi aby to vymazal...nebo se Cival pohdal s Kocourem a ten to rekl tobe a tys to rekl Susence a ten to rekl Civalovi a ten to rekl Kocourovia ten vsechno vymazal...Nebo ses pohadal s Kocourem a Civalem a ti to rekli Susence a ten jim poradil at to Kocour vsechno vymaze...moznosti je strasne moc...a presun na jiny server je jenom jedna z nich...tak promin, ze jsem si z tech vsech moznosti katastrofickych scenaru nevybrala zrovna tu tvou...
|
reagovat
|
, chceme HD 720p


