já myslel,že by se asi spíš platilo televizi,že dělá reklamu tomu filmu,nebo ne?
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
.Rozhodně by se na to líp koukalo,než na reklamy na prací prášky.A vůbec-mohly by dávat rovnou trailery,ne? ty dvě minutky se vždycky někde najdou...|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|