st39.6
Samozřejmě, že ta dvdčka jsou několik let za zahraničními edicemi, ale neočekáváš snad, že na český trh dorazí ta luxusní dřevěná krabice s Bergmanem anebo dvoudisková vydání filmů Felliniho, že ne? Já jsem hlavně rád, že u nás takové filmy, a navíc za takovou cenu, vycházejí + Levné knihy se o své tituly poměrně starají, stačí se podívat právě na reedici Sedmé pečeti s vypínatelnými titulky a "opraveným" obrazem (kterou si nemusíš kupovat, pokud tu první máš, stačí vyměnit). Obraz i zvuk je vzhledem ke "stáří" filmů přijatelný, občasné bonusy v podobě fotogalerií a filmografií dostačující. Skutečně nevidím žádný problém. :-)
|
reagovat
|

