
imf
Aha ok díky. Tak to byla chyba nejspíše u mě! Já sem ti jen psal odpověď. A to, že to je přání ohledně toho profilu k Transformers. Jelikož tak zhruba ve 4 větičkách to mají napsané o čem to je na imdb. A také už by to tu mohlo být proto, že je tu již snad 2 měsíce Prince Caspian a tan má premiéru ještě o půl roku později než TF. A také proto že by jste mi tím udělali hroznou radost a možná nejen mě...

|
reagovat
|


