Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 136561 - 136580 Napsat příspěvek

imf

Aha ok díky. Tak to byla chyba nejspíše u mě! Já sem ti jen psal odpověď. A to, že to je přání ohledně toho profilu k Transformers. Jelikož tak zhruba ve 4 větičkách to mají napsané o čem to je na imdb. A také už by to tu mohlo být proto, že je tu již snad 2 měsíce Prince Caspian a tan má premiéru ještě o půl roku později než TF. A také proto že by jste mi tím udělali hroznou radost a možná nejen mě...:D
443135
Aha ok díky. Tak to byla chyba nejspíše u mě! Já sem ti jen psal odpověď. A to, že to je přání ohledně toho profilu k Transformers. Jelikož tak zhruba ve 4 větičkách to mají napsané o čem to je na imdb. A také už by to tu mohlo být proto, že je tu již snad 2 měsíce Prince Caspian a tan má premiéru ještě o půl roku později než TF. A také proto že by jste mi tím udělali hroznou radost a možná nejen mě...*:D*
imf
0 0
reagovat

M.B.

Nic jsem ti nemazal a na ten prispevek jsem tehdy reagoval (uz kvuli tomu bych ho ani smazat nemohl ;)
443134
Nic jsem ti nemazal a na ten prispevek jsem tehdy reagoval (uz kvuli tomu bych ho ani smazat nemohl ;)
M.B.
0 0
reagovat
Hmm jak se tak dívám na csfd tak vidím,že šušika i cival dali vendetě jen 3 hvězdičky...ako je to možné? ?)
443133
Hmm jak se tak dívám na csfd tak vidím,že šušika i cival dali vendetě jen 3 hvězdičky...ako je to možné? *?)*
0 0
reagovat
ja vim, ze bych se tu tim nemel chlubit, ale pro neznale bych chtel upozornit na levne knihy, neska sem tam za 496 koupil Leto s Monikou a Lesni jahody od I.Bergmana, Darmoslapove a Giulietta a duchove od F.Felliniho a Ran od A.Kurosawy. Vim, ze kvalitativne sou ty dvdcka v naprosto strasnym stavu, ale z 496? Tcs
443132
ja vim, ze bych se tu tim nemel chlubit, ale pro neznale bych chtel upozornit na levne knihy, neska sem tam za 496 koupil Leto s Monikou a Lesni jahody od I.Bergmana, Darmoslapove a Giulietta a duchove od F.Felliniho a Ran od A.Kurosawy. Vim, ze kvalitativne sou ty dvdcka v naprosto strasnym stavu, ale z 496? Tcs
0 0
reagovat
Chtěl bych se jen zeptat adminů, jestli nemazali za poslední dva dny nějaký můj příspěvek, který byl pro imfa ohledně Transformers profilu. Mě nějak včera blbnul moviezone když jsem to sem psal a dal jsem odeslat. Řekl bych že to tu bylo, ale o pár chvil později to tu nebylo. Tak proto bych chtěl vědět jestli to nekdo smazal, nebo jestli to bylo těma poruchama. Díky
443131
Chtěl bych se jen zeptat adminů, jestli nemazali za poslední dva dny nějaký můj příspěvek, který byl pro imfa ohledně Transformers profilu. Mě nějak včera blbnul moviezone když jsem to sem psal a dal jsem odeslat. Řekl bych že to tu bylo, ale o pár chvil později to tu nebylo. Tak proto bych chtěl vědět jestli to nekdo smazal, nebo jestli to bylo těma poruchama. Díky
0 0
reagovat
mamut...
443130
mamut...
0 0
reagovat
Ještě zrušíme filmy, trailery a elektřinu a můžem zpátky do jeskyní. :)
443129
Ještě zrušíme filmy, trailery a elektřinu a můžem zpátky do jeskyní. :)
0 0
reagovat
voe :)
443128
voe :)
0 0
reagovat
Ten taky, spolu s blbými otázkami a internetem. :-)
443127
Ten taky, spolu s blbými otázkami a internetem. :-)
0 0
reagovat
chat?
443126
chat?
0 0
reagovat
Já bych to zrušil, každého to jenom obtěžuje...
443125
Já bych to zrušil, každého to jenom obtěžuje...
0 0
reagovat

LDK

Vsak tam mam smajlika :). Ja jsem asi natrefil pri chatovani na dny bez padani. Spis to bude na strane serveru, asi velka zatez, urcite kocour by vedel vice. Silnejsi server to urcite spravi.
443124
Vsak tam mam smajlika :). Ja jsem asi natrefil pri chatovani na dny bez padani. Spis to bude na strane serveru, asi velka zatez, urcite kocour by vedel vice. Silnejsi server to urcite spravi.
LDK
0 0
reagovat
xp + firefox 1.5.0.1 neebo nejaka opera a padalo me to jenom pred tyden jedn den. sharper nemyslim si, ze to je operacnim systemem..
443123
xp + firefox 1.5.0.1 neebo nejaka opera a padalo me to jenom pred tyden jedn den. sharper nemyslim si, ze to je operacnim systemem..
0 0
reagovat
Ja mam w2k+firefox respektive gentoo(kernel-2.6.16)+firefox a zadny problem s chatem. Zase minus bodik pro XPcka :)
443122
Ja mam w2k+firefox respektive gentoo(kernel-2.6.16)+firefox a zadny problem s chatem. Zase minus bodik pro XPcka :)
0 0
reagovat
Musím se přidat k durovi a st39.6., opravdu poslední doboou chat padá a při psaní delších příspěvků se po cca 10s refreshuje i okno, kde píšu ten text, naštěsí se to vždy doplní později. Jinak používám IE (ale děje se to i v Mozille) a mám Windows XP. Śnad se to tím přestěhováním na silnější server opravdu vylepší.
443121
Musím se přidat k durovi a st39.6., opravdu poslední doboou chat padá a při psaní delších příspěvků se po cca 10s refreshuje i okno, kde píšu ten text, naštěsí se to vždy doplní později. Jinak používám IE (ale děje se to i v Mozille) a mám Windows XP. Śnad se to tím přestěhováním na silnější server opravdu vylepší.
0 0
reagovat

Vincent

OK jdu na to! DOufám jen, že encoding už bude konečně normální a né 29,21fps... :D
443120
OK jdu na to! DOufám jen, že encoding už bude konečně normální a né 29,21fps... *:D*
Vincent
0 0
reagovat
xpecka, maxthon browser (je na bazi IE)
443119
xpecka, maxthon browser (je na bazi IE)
0 0
reagovat

xMort

Ti dam obskurni Opera (: Podnetne je vedet, nejen co pouzivate za prohlizec, ale i operacni system. Mam s tim ted trosku zkusenosti...
443118
Ti dam obskurni Opera (: Podnetne je vedet, nejen co pouzivate za prohlizec, ale i operacni system. Mam s tim ted trosku zkusenosti...
xMort
0 0
reagovat
imho píše, hodí se mu refresh a tím ztratí ta řádka focus a systém pak neví, kterému prvku ta písmenka patří. Podnětné by bylo také vědět, co používáte za prohlížeč. Aby to nebyla nějaká obskurní Opera nebo tak něco..
443117
imho píše, hodí se mu refresh a tím ztratí ta řádka focus a systém pak neví, kterému prvku ta písmenka patří. Podnětné by bylo také vědět, co používáte za prohlížeč. Aby to nebyla nějaká obskurní Opera nebo tak něco..
0 0
reagovat
Pouze pro Michaela.. běž si stáhnout M:i:III Trailer v "high" kvalitě. :+
443116
Pouze pro Michaela.. běž si stáhnout M:i:III Trailer v "high" kvalitě. *:+*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se