Sharper
Jojo, zejména Battlestar Galactica mě hodně oslovila, vynikající kamera a hodně zajímavý styl. Lost mě teda zase tolik neuchvátilo, protože po nějaké době už mi to přišla dost nuda.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Ona i ta trocha exotiky je celkem příjemná. Jinak Prison Break taky nevypadá špatně... podle ohlasů.|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|