Ja mam pocit, ze tady nekdo kazi uz tak dost pokazenou reputaci Hobita, ktery se mezitim prejmenoval na Hankyho a radoby "zintelektualnel". Puvodni Hobit imho zas takovy hovado nebyl :-)
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Jen doufám, že si ten ban vysloužíš co nejdřív 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
... Jestli brzy nezklidníš, myslím že redakční ban tě jistě nemine...|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|