Mnichov
Nevite nekdo jaky ma v americe nebo kdekoliv ohlasy Spielberguv Mnichov??? Dost se na to tesim,tak me to zajima..
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
, a potom ještě jedna věc,připsaly se bodíky,určitě jsem odpověděl správně ale pořád mi tam visí jen jeden bod a ten jsem si vysloužil za kvíz s X-meny
díky za info|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|