Byl jsem na KK ...
... a film samotny byl v pohode (tak 6 a 7/10). Ale jdu do berserku ze zmrdstva, co tam chodi rozmlouvat. Nemluvim o tom, kdyz nekdo hazi vice ci mene vtipny hlasky; mluvim o dlouhem, souvislem dialogu. A takova dvojce sedela za mnou, prede mnou a dalsi vpravo ode me. A to byl sal "zaplneny" z 1/10. Do)( jestli provozovatele kin ANI NEZKUSI s timhle neco delat, tak si zaviracku naprosto zaslouzej. Kdyby kvuli takovejm $racum v kine prerusovali projekci a nasledne se soudili o usly zisk, svedcil bych. Jeste 2-3 takhle vydarene navstevy kina a prepnu do modu "eMule".
|
reagovat
|


.