
P.S. Dobra zhoda nahod aj ja som sa to dneska asi o 22:00 dopozeral. Nemas u nas doma nahodou kameru?



|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

Tak teď jsi mě pobavil - divák to slyšet nemá, ale nad tím, co říká, jsem přemýšlel nesčetněkrát.|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Díky za info zdarec

|
reagovat
|
|
reagovat
|