X-men 3
Teaser trailer na X-men3 je uz venku..
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Navíc bych s nějakými závěry stejně počkal až na pár desítek recenzí... dneska by snad měla být první předpremiéra, tak se to zřejmě rozroste...|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|