Pod to se sice taky můžu podepsat,... ale kdo by odolal?! :) A kevšemu..ani nevim proč..mě ta scéna úplně dostala.
Ale furt se mi zdá, jakoby Kong stále potřeboval trochu projet počítačem... no ale to jsou už jen detaily.
|
reagovat
|


