M@rty
Po tom, co jsi tu napsal, odmítám s tebou nadále o čemkoliv komunikovat. A pokud zaznamenám ještě jeden pokus o to, dělat tu ze sebe navoněnýho machýrka, místo toho, aby ses pokorně omluvil, mažu tě bez pardonu a ohodnoť si těch 600 trailerů, z nichž jsi dvě třetiny neviděl, klidně znova. A veřejně se ti omlouvám, že jsme si dovolili poslat ti na vlastní náklady DVD, které jsme rovněž za vlastní náklady pořídili. Frajere.
|
reagovat
|



