oli.G
THX :-)) jj už ho dám ještě jenom musím trochu kutit ten skok zpět z tyče jinak už OK. JJ a jinak Rodney Mullen rullez.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
a jinak už to tu s takovýma vzkazama nebudu tapetovat. :-)) SRY and SK8 4 EV3R.|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
), jenom to umet
cimz samozrejme nechci nijak zpochybnovat eMZacky oldies 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
, ne, mi/y na nej nezapomnelY :))|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
...jo hele taky se divim že jste na mě ještě nezapoměly...jo a taky dík za tu podmínku ať ti ta nálada vydži co nejdýl
|
reagovat
|