To je brutální diskuze...a vo co tu vůbec de?
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Kdyz neco zjistis, taky by me to zajimalo.|
reagovat
|
|
reagovat
|
. prejetymi pres PC translator.|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Hele please lidi nevíte od koho je ta skvělá píseň u traileru na Factotum a taky ten chytlavý song na traileru The Weather Man ??

|
reagovat
|
|
reagovat
|
Jo a ještě ten song u traileru The Weather Man...je super- to lalala....
však víte ne? Tak co neznáte někdo tyhle interprety jménem...
Please!|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|