Na FilmPUBu zadna recenze neni (pokud se nepletu, jako ze asi ne ;)... kazdopadne u me je Crash za hezkych 9+... rozvadet to nebudu, myslim, ze cim min hypeu a informaci lidi zasahne, o to vic si ten film uzijou. Je to proste takova ta pecka, kterou necekas... (nicmene me ten film prevalcoval i v momente, kdy jsem vedel, ze je kolem nej velkej humbuk).
|
reagovat
|


