videos
Co tym myslis, "nejde prehrat"? Po kliknuti na trailer sa nic nedeje, spusti sa prehravac a video nejde, alebo sa ti resetuje comp, pripadne odstavi elektrina na celej ulici? ;)
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
nech vam optimizmus, elan a chut do prace vydrzui aj nadalej! :-)|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|