Tak ci onak bychom to dali do klipu, jenze Doom je tak horky zbozi, ze si proste zaslouzil hlavni stranku, protoze ver never, vsadim se, ze spousta hardcore fanousku netrpelive ceka na dalsi zabery a vytrpi si je i v tyhle kvalite. Delame to pro ne, ne pro sebe...
|
reagovat
|



