
Rastr, Forrest
Mě se čtvrtý díl knihy líbil, rozhodně víc než dvojka a vyrovnal se pětce. Forrest vím že to myslel ze srandy

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
, myslel jsem to že všechny díly Harryho Pottera byly super a čtvrtý bude taky.
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|