tu
knizku si budu muset sehnat jeste pred odjezdem /ano, dva mesice ode me budete mit pokoj/. To asi nepude moc dobre...ja sem na stevea taky zvedavej, obavam se ale ze se dockame jen prumeru.sakra, ja to uvidim az 9tyho..njn...mmchdm:ze by IncredibleMotherFu**er?...asi ne, co?:)
|
reagovat
|
nene