bg
to bylo ale hned jasny, ne?...hehe, a ja myslel, ze si delate prcu.Ale abych pravdu rek, tak me ten trailer nikterak nenadchl. Co me spis prekvapilo, bylo, jak spatne na me zapusobil trailer na SinCity v kine, kdyz uz sme u ty Alby...proste se mi to mnohem vic libi na kompu, nez v kine. Uz to nemelo takovy grady, a to ze ten trailer mam fakt rad. Divne, divne. Jinak 2imf: mozna ti leze na nervy /a priznavam, ze me uz trochu taky/, ale musis uznat, ze je pro komiksarny jak stvorena...aspon ja ten nazor zastavam....a ma peknou prdel...ehm
|
reagovat
|


