kua neni to zbytecny ohledne toho formatu do quicktimu 7 ... megarozliseni a 150 mb kuly 3 minutam ... na internet asi o nicem co myslite?
doufam, ze zustanou klasicky formaty na ktery sme byly zvykli doted... myslim co se velikosti tyce.
th0ca
|
reagovat
|
