2red
tak kdyz ste tu tak hezky vsici pohromade, muzu este trosku poprudit? Neslo by casem zaradit do oblibenych polozek i klipy?...ja si totiz nemuzu pomoct, ale tv spot tragedy2 pro sw3 je pro me jeden z nej v tomhle roce a v klidu premaha i jine skvosty...
|
reagovat
|


