Buffy
Nenuť mě prosím, abych ti zakazoval přístup na tenhle web. Jsme sice rádi, že se ti tu líbí, ale stejně jako ostatní bys měla respektovat určitá pravidla. Diskuze slouží k diskuzi. Ne k monologu. Pokud se vyjadřuješ k nějakému traileru, komentář zanech přímo pod ním. Pokud nám chceš sdělit, jaké je počasí, pošli to nejlepší kamarádce, ale ne sem. Nepiš dva a více příspevků pod sebe, aniž by se mezi ně vložil někdo další. A hlavně si po sobě vždycky příspěvek přečti (klidně i víckrát). Pravopis je na nule a něco jako větná stavba neexistuje, nebaví mě to (nás) luštit. O kontextu či smyslu raději nebudu vůbec začínat. Toť vše. Budu teď mít oči na šťopkách a pokud se výrazně nezlepšíš, asi je mi líto, ale opustíš nás... Ber to jako přátelské upozornění.
|
reagovat
|


