M@rty
Treba v tom irfan viewu to jde zmenit.Mam na mysli oba rozmery nezavisle na sobe.Musis dat image->resize/resample a pak odskrtnout "preserve aspect ratio" a muzes menit obrazek podle libosti,ale jak jsem rikal,problem je s tim,ze se obrazek trosku deformuje.Ale kdyz je to jen takhle mala ikonka,tak ja v tom nevidim problem...
|
reagovat
|


