Merlin
Blbost. Je sice pravda, ze kolega IMF je vic vysazenej na ukazky, ktery prakticky nic nereknou, ale rozhodne nezavrhujeme trailer jen kvuli tomu, ze neukaze zapletku filmu (to bychom pak do Oldies nesazeli teaser na E2 a nemeli radi teaser na Pottera - jen z posledni doby).Na druhou stranu kazdej trailer je nutny posuzovat v kontextu predchozich ukazek, a kdyz Spielberg ve ctyrech teaserech/trailerech a dalsich peti spotech vari porad tu stejnou sablonu, neni to IMHo kdovijaka zabava. nicmene, kazdej ma na kazdou ukazku svuj nazor, od toho je tu diskuze a vase hodnoceni. Ja poslednimu traileru taky davam 4*, ale ty ostatni mi prijdou prilis fadni... "napinavost" a "dramaticnost" jsou prilis subjektivni kategorie nez abych ti mohl dat zaa pravdu :-)
|
reagovat
|
