kfk
radi je slaby slovo....2scroochy-to ze je Buffy z jiny planety se tady snazim nenasilne naznacit uz pomerne dlouho...nic proti holka, ale...este k tomu tematu-ja si nemuzu pomoct, ale u sw se mi zda, ze nektery tv spoty sou lepsi nez trailer!...viz tragedy2 a protect...ony ale trailery samy osobe se mi jinak zdaji cim dal lepsi. Zacina se z toho stavat cim dal tim vetsi "umeni".diky bohu za to, jasne, je ale pak blby, kdyz trailer vyzni lip, nez film
|
reagovat
|

