Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 58781 - 58800 Napsat příspěvek
ted sem si uvedomil, ze ten prispevek co tu byl predtim asi nebyl nejvhodnejsi. pardon :D
477038
ted sem si uvedomil, ze ten prispevek co tu byl predtim asi nebyl nejvhodnejsi. pardon *:D*
0 0
reagovat

dick

The Sarah Connor Chronicles uz je venku pilot. Jsem zvedav, jak se to povedlo.
A ten Chuck vypada velmi zajimave...
477037
The Sarah Connor Chronicles uz je venku pilot. Jsem zvedav, jak se to povedlo. A ten Chuck vypada velmi zajimave...
dick
0 0
reagovat
ja se docela tesim na Pushing Daisies, vypada to funny =) link a pak samozrejme na Sarah Connor Chronicles, videa z toho sou zatim docela kick-ass.
477036
ja se docela tesim na Pushing Daisies, vypada to funny =) http://www.youtube.com/watch?v=wRjsbNPCtBw a pak samozrejme na Sarah Connor Chronicles, videa z toho sou zatim docela kick-ass.
0 0
reagovat
link CHUCK... novy serial NBC (od podzimu. Vypada docela slibne.
477035
http://www.youtube.com/watch?v=pdPnYBZ7Qgc CHUCK... novy serial NBC (od podzimu. Vypada docela slibne.
0 0
reagovat

Virimith

No seriál není film, takže imho se nedivím proč to nemá dvd u seriálů tolik titulí a dabingů. Těch epizod bývá obecně tolik, že to chce hodně dvd, to spíš na HD formátech je bez problémů strkat jazykovejch verzí dostatek.
477034
No seriál není film, takže imho se nedivím proč to nemá dvd u seriálů tolik titulí a dabingů. Těch epizod bývá obecně tolik, že to chce hodně dvd, to spíš na HD formátech je bez problémů strkat jazykovejch verzí dostatek.
Virimith
0 0
reagovat

Virimith

Tak ono by, když už nic, stačily i titulky.
477033
Tak ono by, když už nic, stačily i titulky.
Virimith
0 0
reagovat
Nechápu, proč není možné, aby v Americe dělali k seriálům třeba 50 titulků v různých jazycích a pak prostě pár kusů poslali do Evropy. Na DVDčko by se to určitě vlezlo a pak by každá země nemusela delat své náklady, protože je jasné, že v těch malých zemičkách to absolutně nemá šanci.
477032
Nechápu, proč není možné, aby v Americe dělali k seriálům třeba 50 titulků v různých jazycích a pak prostě pár kusů poslali do Evropy. Na DVDčko by se to určitě vlezlo a pak by každá země nemusela delat své náklady, protože je jasné, že v těch malých zemičkách to absolutně nemá šanci.
0 0
reagovat
Ono to u nás s DVD seriálů je vůbec slabota. Když se něco objeví, tak v pár nákladech. Zlatá Amerika.
477031
Ono to u nás s DVD seriálů je vůbec slabota. Když se něco objeví, tak v pár nákladech. Zlatá Amerika.
0 0
reagovat
Tak teď by se mi tady hodil plačící smajlík. ?)
477030
Tak teď by se mi tady hodil plačící smajlík. *?)*
0 0
reagovat
Protoze by se ho prodalo... hmm... 34 kousku? A to pocitam i pribuzne, kterym by to fanousci vnutili... tezko si predstavit prodelecnejsi titul. ;)
477029
Protoze by se ho prodalo... hmm... 34 kousku? A to pocitam i pribuzne, kterym by to fanousci vnutili... tezko si predstavit prodelecnejsi titul. ;)
0 0
reagovat
Ach jo, proč jen u nás na DVD nemůže vyjít Firefly, jako v každé civilizované zemi EU? ?)
477028
Ach jo, proč jen u nás na DVD nemůže vyjít Firefly, jako v každé civilizované zemi EU? *?)*
0 0
reagovat

sonoluca

Okamzite shanet, Gervais nemalo rulluje...
477027
Okamzite shanet, Gervais nemalo rulluje...
sonoluca
0 0
reagovat
No tak to jsme na tom úplně stejně, po prvním dílu nic moc, pak přišel druhej a hlavně třetí díl - The Quiz, kterej přihodil jako bonus Finchyho a byl jsem jasnej :+. Americkou verzi jsem zatím neviděl, možná časem, Carella mám sice rád, ale to co předvádí Gervais :)). Sem zvědavej na Extras
477026
No tak to jsme na tom úplně stejně, po prvním dílu nic moc, pak přišel druhej a hlavně třetí díl - The Quiz, kterej přihodil jako bonus Finchyho a byl jsem jasnej *:+*. Americkou verzi jsem zatím neviděl, možná časem, Carella mám sice rád, ale to co předvádí Gervais *:))*. Sem zvědavej na [link="http://www.csfd.cz/film/222228-extras/"]Extras[/link]
0 0
reagovat
Dal jsem se na The Office. První díl jsem se moc nebavil, ale pak jsem se buď naladil na stejnou vlnu, nebo jsem přistoupil na hru autorů a od té doby se příjemně bavím. Humor založený na trapnosti, kombinovaný s inteligentním a absurdním humorem ala Monthy Python na který se autoři často odkazují, vyplňuje seriálovou mezeru o které jsem ani netušil, že existuje. Americká předělávka mě svým prvním dílem rozhodila, neboť je to teměř slovo od slova převzaté z UK, naštěstí se, ale hned druhým dílem přestali okatě opičit. Sleduji obě série paralelně a pochopitelně je ta anglická lepčí, ale je zajímavé jak se amíci s tím non sitcom humorem poprali, každopádně má angilcká verze mnohem lepčí casting, toho bývalého vojáka žeru, stejně jako jeho provokatéra a jejich šefa. Nečekejte žádnou velkou srandu a záchvaty smíchu, tady jde o něco jiného.
477025
Dal jsem se na The Office. První díl jsem se moc nebavil, ale pak jsem se buď naladil na stejnou vlnu, nebo jsem přistoupil na hru autorů a od té doby se příjemně bavím. Humor založený na trapnosti, kombinovaný s inteligentním a absurdním humorem ala Monthy Python na který se autoři často odkazují, vyplňuje seriálovou mezeru o které jsem ani netušil, že existuje. Americká předělávka mě svým prvním dílem rozhodila, neboť je to teměř slovo od slova převzaté z UK, naštěstí se, ale hned druhým dílem přestali okatě opičit. Sleduji obě série paralelně a pochopitelně je ta anglická lepčí, ale je zajímavé jak se amíci s tím non sitcom humorem poprali, každopádně má angilcká verze mnohem lepčí casting, toho bývalého vojáka žeru, stejně jako jeho provokatéra a jejich šefa. Nečekejte žádnou velkou srandu a záchvaty smíchu, tady jde o něco jiného.
0 0
reagovat
jj Housik je bomba, inak este dalsi serial...staci sa pozriet do rubriky serialy a najdes co hladas;)
477024
jj Housik je bomba, inak este dalsi serial...staci sa pozriet do rubriky serialy a najdes co hladas*;)*
0 0
reagovat

strangercz

House MD. Nevěřil jsem, ale teď už na to pár týdnů koukám kdy můžu...
477023
House MD. Nevěřil jsem, ale teď už na to pár týdnů koukám kdy můžu...
strangercz
0 0
reagovat
ještě sem neviděl večer se mrknu ale kámoš řikal že dobrý

jinak nevíte někdo o nějakém dobrém seriálu (nemám rád anime) a mimo shieldu, komparzu
477022
ještě sem neviděl večer se mrknu ale kámoš řikal že dobrý jinak nevíte někdo o nějakém dobrém seriálu (nemám rád anime) a mimo shieldu, komparzu
0 0
reagovat
strangercz: A ake to bolo?
477021
strangercz: A ake to bolo?
0 0
reagovat
jinak včera měla premiéru nová epizoda eureky
477020
jinak včera měla premiéru nová epizoda eureky
0 0
reagovat

Vincent

Můj ty bože:o:o To néééééééé:- Brna se nějaký čas straním:D
477019
Můj ty bože*:o**:o* To néééééééé*:-* Brna se nějaký čas straním*:D*
Vincent
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se