Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 58741 - 58760 Napsat příspěvek

Stare serialy

Lii- jste tu vsichni v tom tak sbehly- nemate teda nekdo nejaky stary serialy na videokazetach z doby vysilani Magionu a Vegy? :D;)
477078
Lii- jste tu vsichni v tom tak sbehly- nemate teda nekdo nejaky stary serialy na videokazetach z doby vysilani Magionu a Vegy? *:D**;)*
Stare serialy
0 0
reagovat

Byl jednou jeden zivot

jeeeej diky, ze jste tam dali Byl jednou jeden zivot... na tom sem odkojeny a tedka sem ho sledoval znovu:D ted ste u me stoupli este o par stupinku;)
477077
jeeeej diky, ze jste tam dali Byl jednou jeden zivot... na tom sem odkojeny a tedka sem ho sledoval znovu:D ted ste u me stoupli este o par stupinku;)
Byl jednou jeden zivot
0 0
reagovat
no je fakt, ze zvlast ke konci to melo takovej ... osudovej nadech, coz zadny dily predtim nemely. a mezi (ex)manzelkou a serifem skvele fachala chemie, coz na tomhle serialu mam vazne rad, protoze se to da rict o vsech postavach
477076
no je fakt, ze zvlast ke konci to melo takovej ... osudovej nadech, coz zadny dily predtim nemely. a mezi (ex)manzelkou a serifem skvele fachala chemie, coz na tomhle serialu mam vazne rad, protoze se to da rict o vsech postavach
0 0
reagovat
teda ex-zenou samozrejme :)
477075
teda ex-zenou samozrejme *:)*
0 0
reagovat
nne tim to vubec nebylo =) byli tam dobry scenky s serifem a jeho zenou ;)
477074
nne tim to vubec nebylo =) byli tam dobry scenky s serifem a jeho zenou ;)
0 0
reagovat
ja se u toho bavim furt stejne dobre. samozrejme, ze to neni buhvijak vtipny, ale drzi se to svyho standartu a nesnzi se to bejt neco extra. Trojka se ti stejne libil jen proto, ze tam hral dr. Zelenka ;)
477073
ja se u toho bavim furt stejne dobre. samozrejme, ze to neni buhvijak vtipny, ale drzi se to svyho standartu a nesnzi se to bejt neco extra. Trojka se ti stejne libil jen proto, ze tam hral dr. Zelenka ;)
0 0
reagovat

st

no nevim je to sice porad to samy, ale uz to nejak neni ono, nevim cim to je ale prijde mi ze uz to nema to tempo jako v prvni serii a neni to tak vtipny, i kdyz teda 2x03 byl vybornej dil, ale prvni dva nic moc, uvidime......
477072
no nevim je to sice porad to samy, ale uz to nejak neni ono, nevim cim to je ale prijde mi ze uz to nema to tempo jako v prvni serii a neni to tak vtipny, i kdyz teda 2x03 byl vybornej dil, ale prvni dva nic moc, uvidime......
st
0 0
reagovat

Jericho

Tak to si uplne zive dokazu predstavit...Ale treba u ceskych serialu taky jedou porad podle jedne sablony-ale to se neda srovnavat.
Pokud uz nikdy neuvidim film ve kterem jde o zachranu prezidenta spojenych statu a rovnost mezi barvou pleti, tak mi to vubec nebude vadit...:)
477071
Tak to si uplne zive dokazu predstavit...Ale treba u ceskych serialu taky jedou porad podle jedne sablony-ale to se neda srovnavat. Pokud uz nikdy neuvidim film ve kterem jde o zachranu prezidenta spojenych statu a rovnost mezi barvou pleti, tak mi to vubec nebude vadit...:)
Jericho
0 0
reagovat

Jericho

Koukám teď na Jericho. Zatím (po 6 dílech) je to celkem fajn. Vadí mi tam jen to co Američani cpou všude a co je snad v každým díle: kritická situce (matka nechce opustit dítě v inkubátoru, lidi jsou naštvaný na starostu, lidi nechtěj opustit hospodu, lidi nechtějí pomoct hrdinovi s hledáním atd.) a v tu chvíli se zjeví hrdina a svou plamenou řečí je okamžitě přesvědčí... to je fakt stupidní, nevím, asi to ti Amíci baštěj... ale mě to úplně rve uši, oči, vlasy....
477070
Koukám teď na Jericho. Zatím (po 6 dílech) je to celkem fajn. Vadí mi tam jen to co Američani cpou všude a co je snad v každým díle: kritická situce (matka nechce opustit dítě v inkubátoru, lidi jsou naštvaný na starostu, lidi nechtěj opustit hospodu, lidi nechtějí pomoct hrdinovi s hledáním atd.) a v tu chvíli se zjeví hrdina a svou plamenou řečí je okamžitě přesvědčí... to je fakt stupidní, nevím, asi to ti Amíci baštěj... ale mě to úplně rve uši, oči, vlasy....
Jericho
0 0
reagovat
Ted se mi treba konkretne vybavila pohadka Sul nad zlato s L. Safrankovou- ten dabing co tam udelala nova se neda poslouchat a kvaklitu filmu shodil tak o 70%. nebo stare dabingy Policejnich akademii, Pripoutejte se prosim nebo kKrotitelu duchu a dalsich..Co se ty ka serialu tak tam jde spis o ty kreslene....
477069
Ted se mi treba konkretne vybavila pohadka Sul nad zlato s L. Safrankovou- ten dabing co tam udelala nova se neda poslouchat a kvaklitu filmu shodil tak o 70%. nebo stare dabingy Policejnich akademii, Pripoutejte se prosim nebo kKrotitelu duchu a dalsich..Co se ty ka serialu tak tam jde spis o ty kreslene....
0 0
reagovat

LKing

Které třeba?
477068
Které třeba?
LKing
0 0
reagovat
Nejlepsi jsou stare serialy-a samozrejme pokud se vysilali u nas tak se starym dobry kvalitnim dabingem nasich kvalitnich hercu. Predabovavai nekterych skvostu z nich dela nekoukatelny prumer.
477067
Nejlepsi jsou stare serialy-a samozrejme pokud se vysilali u nas tak se starym dobry kvalitnim dabingem nasich kvalitnich hercu. Predabovavai nekterych skvostu z nich dela nekoukatelny prumer.
0 0
reagovat
Já jsem teď dokoukal první dvoudíl The Kill Point. Je to celkem slušné. Heist filmy můžu a tahle minisérie (mělo by to mít osm dílů) o bankovní loupeži, která se zvrhne vypadá dobře.
V jedné z hlavních úloh hraje Donnie Wahlberg, který se objevil ve dvou dílech Saw a v epizodní roli je tam i Tobin Bell aka Jigsaw. Logo Lionsgate na konci už nebylo takové překvapení :)
Minulý týden jsem viděl, že k tomu vychází i nějaká hra. Co díl, to mapa. Z obrázků mi to připomnělo něco na bázi CS.
477066
Já jsem teď dokoukal první dvoudíl The Kill Point. Je to celkem slušné. Heist filmy můžu a tahle minisérie (mělo by to mít osm dílů) o bankovní loupeži, která se zvrhne vypadá dobře. V jedné z hlavních úloh hraje Donnie Wahlberg, který se objevil ve dvou dílech Saw a v epizodní roli je tam i Tobin Bell aka Jigsaw. Logo Lionsgate na konci už nebylo takové překvapení :) Minulý týden jsem viděl, že k tomu vychází i nějaká hra. Co díl, to mapa. Z obrázků mi to připomnělo něco na bázi CS.
0 0
reagovat
checknul nekdo tu Bionic Woman? :D Myslim, ze uz jste ji nekdo zminil .... teda je to nechutna srandera, ale hraje tam Starbuck, tak co ;) Imo se to vedle Sarah Connor Chronicles uplne ztrati.
Jsem docela rad, ze Eureka se nijak nezmenila .... proste porad to samy, akorat trochu jinak (ti kdo to sleduji, mi rozumi;)
477065
checknul nekdo tu Bionic Woman? *:D* Myslim, ze uz jste ji nekdo zminil .... teda je to nechutna srandera, ale hraje tam Starbuck, tak co ;) Imo se to vedle Sarah Connor Chronicles uplne ztrati. Jsem docela rad, ze Eureka se nijak nezmenila .... proste porad to samy, akorat trochu jinak (ti kdo to sleduji, mi rozumi;)
0 0
reagovat

DEXTER

na net unikly 2 dily druhe sezony v dvdripu.......muzu rict jedno: opet vyborne:+:+:+
477064
na net unikly 2 dily druhe sezony v dvdripu.......muzu rict jedno: opet vyborne*:+**:+**:+*
DEXTER
0 0
reagovat

t_gon

Zrovna u tohohle bude určitě třináctka odklepnutá. Zbytek standardně..
477063
Zrovna u tohohle bude určitě třináctka odklepnutá. Zbytek standardně..
t_gon
0 0
reagovat

T : Sarah Connor

Tak prvni dil je vazne supicka a jdou na tom krasne videt prasulky. Jen me zajima, zda je jiz odklepnuta cela sezona, nebo se bude cekat na Ratingy pilotu???
477062
Tak prvni dil je vazne supicka a jdou na tom krasne videt prasulky. Jen me zajima, zda je jiz odklepnuta cela sezona, nebo se bude cekat na Ratingy pilotu???
T : Sarah Connor
0 0
reagovat
je akorat leaklej pilot, kterej je sice vybornej, ale pokud se nepletu, tak ho budou pretacet (prvni scena je totiz prestrelka pred skolou a naslednej vybuch, kterej ji tak trochu srovna se zemi, coz se moc nehodi vzhledem k nedavnym udalostem). Takze jeste se nevysila, nektere sikovne duse (nevinnost stranou;) uz ale videly leakly dvd rip prvniho dilu ....
477061
je akorat leaklej pilot, kterej je sice vybornej, ale pokud se nepletu, tak ho budou pretacet (prvni scena je totiz prestrelka pred skolou a naslednej vybuch, kterej ji tak trochu srovna se zemi, coz se moc nehodi vzhledem k nedavnym udalostem). Takze jeste se nevysila, nektere sikovne duse (nevinnost stranou;) uz ale videly leakly dvd rip prvniho dilu ....
0 0
reagovat
vyznelo to jakoze ano, i kdyz to ma byt az na podzim.......
477060
vyznelo to jakoze ano, i kdyz to ma byt az na podzim.......
0 0
reagovat
nevysila
477059
nevysila
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se