Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 58761 - 58780 Napsat příspěvek
Sarah Connor Chronicles tohle je dámy a pánové masakr masakr chci víc chci sakra víc
477057
Sarah Connor Chronicles tohle je dámy a pánové masakr masakr chci víc chci sakra víc
0 0
reagovat
nemate nkdo aspon eng titule na toho reapera?
477056
nemate nkdo aspon eng titule na toho reapera?
0 0
reagovat
reaper byl skvela legrace, uz se nemuzu dockat co dostal misto vysavace :D Sarah jsem vcera dal deset minut a pak se rozhodl, ze si to vemu s sebou mimo civilizaci, abych tam mel co delat ;)
477055
reaper byl skvela legrace, uz se nemuzu dockat co dostal misto vysavace *:D* Sarah jsem vcera dal deset minut a pak se rozhodl, ze si to vemu s sebou mimo civilizaci, abych tam mel co delat ;)
0 0
reagovat
Reaper je dobrej ale bojim se že je to ten druh seriálu který neuspěje
477054
Reaper je dobrej ale bojim se že je to ten druh seriálu který neuspěje
0 0
reagovat
Tak jsem to nevydrzel... Sarah Connor je vynikajici. Sice jsem mel hodne strach z tech fashion-model terminatoru a Lena jako Sarah ma obcas co delat, ale rozhodne to ma potencial. ;)
477053
Tak jsem to nevydrzel... Sarah Connor je vynikajici. Sice jsem mel hodne strach z tech fashion-model terminatoru a Lena jako Sarah ma obcas co delat, ale rozhodne to ma potencial. ;)
0 0
reagovat
du koukat na Reaper jsem zvědavej
477052
du koukat na Reaper jsem zvědavej
0 0
reagovat
Reaper rozhodne stoji za to... Sarah Connor teprve ceka na test. :)
477051
Reaper rozhodne stoji za to... Sarah Connor teprve ceka na test. :)
0 0
reagovat
nechcete nekdo udelat novinku o pilotech co vysli, co by stalo za to a tak? :)
477050
nechcete nekdo udelat novinku o pilotech co vysli, co by stalo za to a tak? :)
0 0
reagovat
Chuck je na hranici geniality :) Trochu teda přeháním, ale je to pecka jak bičem :)
Doufám, že to nijak nezabijou a pojedou dobře dál. Kvalitní špionážní seriál už dlouho nebyl. I když tohle jede v dost humorné lince...
477049
Chuck je na hranici geniality :) Trochu teda přeháním, ale je to pecka jak bičem :) Doufám, že to nijak nezabijou a pojedou dobře dál. Kvalitní špionážní seriál už dlouho nebyl. I když tohle jede v dost humorné lince...
0 0
reagovat

smegjacob

Vypadá to na super seriál. První díl je kvalitně nahláškovaný..
477048
Vypadá to na super seriál. První díl je kvalitně nahláškovaný..
smegjacob
0 0
reagovat
Teď se z těmi preairy koukám roztrhl pytel. Skoro bych řekl, že ostatní studia se nechtějí připravit o to internetové hype, které se kolem nich rozpoutává...
477047
Teď se z těmi preairy koukám roztrhl pytel. Skoro bych řekl, že ostatní studia se nechtějí připravit o to internetové hype, které se kolem nich rozpoutává...
0 0
reagovat
tohle uz sem dlouho nevidel :D
link
477046
tohle uz sem dlouho nevidel :D http://es.youtube.com/watch?v=kbYpO-Tucfo&NR=1
0 0
reagovat
stranger: jop dneska sem videl na tv.com, vypada dobreeee =)
477045
stranger: jop dneska sem videl na tv.com, vypada dobreeee =)
0 0
reagovat
ale vypada to dobre :D:+
477044
ale vypada to dobre *:D**:+*
0 0
reagovat
jinak už ste viděly první fotku ze supergirl? link
477043
jinak už ste viděly první fotku ze supergirl? http://tvinfo.serial4u.cz/wp-content//karapromo.jpg
0 0
reagovat
ale z toho traileru o hodne vic funny =) na konci: "ure such a dick" "yes, i know" :D
477042
ale z toho traileru o hodne vic funny =) na konci: "ure such a dick" "yes, i know" *:D*
0 0
reagovat

smegxjacob

to mi "mirne" pripomina Dead like me.............
477041
to mi "mirne" pripomina Dead like me.............
smegxjacob
0 0
reagovat
vypada to dobre :) hodne cool
477040
vypada to dobre :) hodne cool
0 0
reagovat
A The Reaper taky vypadá zajímavě.
Mladý zaměstnanec v supermarketu zjišťuje, že jeho rodiče prodali jeho duši ďáblu, a teď pro něj musí pracovat jako "bounty hunter" a chytat uprchlé démony pomocí magického ručního vysavače :-) Pilot režíruje Kevin Smith!
477039
A [link="http://www.cwtv.com/video?vid=reaper"]The Reaper[/link] taky vypadá zajímavě. Mladý zaměstnanec v supermarketu zjišťuje, že jeho rodiče prodali jeho duši ďáblu, a teď pro něj musí pracovat jako "bounty hunter" a chytat uprchlé démony pomocí magického ručního vysavače :-) Pilot režíruje Kevin Smith!
0 0
reagovat
ted sem si uvedomil, ze ten prispevek co tu byl predtim asi nebyl nejvhodnejsi. pardon :D
477038
ted sem si uvedomil, ze ten prispevek co tu byl predtim asi nebyl nejvhodnejsi. pardon *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se