Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 58601 - 58620 Napsat příspěvek
Koukám nová IP adresa, stejný ego, viď Shimitzi.:D
477389
Koukám nová IP adresa, stejný ego, viď Shimitzi.*:D*
0 0
reagovat
jo, a v nedeli bezel Star Wars dil Family guye...docela randa, i kdyz parodie a zvlast parodie na SW nemusim...
477388
jo, a v nedeli bezel Star Wars dil Family guye...docela randa, i kdyz parodie a zvlast parodie na SW nemusim...
0 0
reagovat
daniel craig, kterej menil historii rima ;)
journey man je nuda uz v ramci pilota
477387
daniel craig, kterej menil historii rima ;) journey man je nuda uz v ramci pilota
0 0
reagovat
Nic moc Heroes dil vcera, Journey man, kterej bezel po Heroes byl daleko lepsi....A Chuck je trapna blbost. Jinak jsem se dobre bavil u the Big Bang theory....
Nova serie the Simpsons ocividne vari z vody, verim, ze se to zlepsi....
Journey man si rozhodne zkouknete, je to skvely...navic hlavni hrdina vypada jako Daniel Craig
477386
Nic moc Heroes dil vcera, Journey man, kterej bezel po Heroes byl daleko lepsi....A Chuck je trapna blbost. Jinak jsem se dobre bavil u the Big Bang theory.... Nova serie the Simpsons ocividne vari z vody, verim, ze se to zlepsi.... Journey man si rozhodne zkouknete, je to skvely...navic hlavni hrdina vypada jako Daniel Craig
0 0
reagovat

dick

Však to tu má profil..
477385
Však to tu má profil..
dick
0 0
reagovat
tak co videl uz nekdo novy Heroes? :D
477384
tak co videl uz nekdo novy Heroes? *:D*
0 0
reagovat
KarelR: mimochodem to bylo děsný afro.:D
477383
KarelR: mimochodem to bylo děsný afro.*:D*
0 0
reagovat

Fluke

By jenom nahodil tu paruku z Charlieho Andilku a hotovo :D
477382
By jenom nahodil tu paruku z Charlieho Andilku a hotovo *:D*
Fluke
0 0
reagovat

Psema

tak by Mosse hrál Shia?:)
477381
tak by Mosse hrál Shia?:)
Psema
0 0
reagovat

scroochy

To víš, že máme. Ale kdyby IT Corwd točil Michael Bay...;)
477380
To víš, že máme. Ale kdyby IT Corwd točil Michael Bay...*;)*
scroochy
0 0
reagovat
hlavne, ze se mame radi... ;)
477379
hlavne, ze se mame radi... *;)*
0 0
reagovat

Witch

V tom máš určitě pravdu. Já se opravdu za IT geeka nepovažuju a směju se i tak. Myslím si že v IT Crowd opravdu nejsou nějaké "odborné" vtipy. Takže "nesmát se = nechápat" tu opravdu nehrozí, protože se dá chápat vcelku vše. A to všechno prostě někomu přijde vtipnější a druhému ne. Vlastně se tu všichni na všem shodnem :):+
477378
V tom máš určitě pravdu. Já se opravdu za IT geeka nepovažuju a směju se i tak. Myslím si že v IT Crowd opravdu nejsou nějaké "odborné" vtipy. Takže "nesmát se = nechápat" tu opravdu nehrozí, protože se dá chápat vcelku vše. A to všechno prostě někomu přijde vtipnější a druhému ne. Vlastně se tu všichni na všem shodnem *:)**:+*
Witch
0 0
reagovat

Zenethian

Já neházím informatiky do jednoho pytle, píšu o jedné speciální podskupině. A samozřejmě se nemusíme shodnout, můj původní záměr byl hlavně vyvrátit tu myšlenku "nesměješ se = nechápeš".
477377
Já neházím informatiky do jednoho pytle, píšu o jedné speciální podskupině. A samozřejmě se nemusíme shodnout, můj původní záměr byl hlavně vyvrátit tu myšlenku "nesměješ se = nechápeš".
Zenethian
0 0
reagovat

Witch

Nevím nevím, z těch informatiků co znám já, je většina nezakřiknutých a zadaných a seriál je u nich většinou více než úspešný. A také znam například pár zakřiknutých historiků a filozofů (jsem jedním z nich), kterým také přijde více než vtipný. Takže myslím že paušalizovat tu nemá smysl. Holt IT Crowd někomu sedne a někomu ne. ;)
477376
Nevím nevím, z těch informatiků co znám já, je většina nezakřiknutých a zadaných a seriál je u nich většinou více než úspešný. A také znam například pár zakřiknutých historiků a filozofů (jsem jedním z nich), kterým také přijde více než vtipný. Takže myslím že paušalizovat tu nemá smysl. Holt IT Crowd někomu sedne a někomu ne. *;)*
Witch
0 0
reagovat
To bylo spis popichnuti, priste tam dam smajlika. Nicmene neco na tom je. Znam zakriknuteho nezadaneho informatika, ktery na kolejich porada hromadna sledovani tohohle serialu v kruhu vernych ;)
477375
To bylo spis popichnuti, priste tam dam smajlika. Nicmene neco na tom je. Znam zakriknuteho nezadaneho informatika, ktery na kolejich porada hromadna sledovani tohohle serialu v kruhu vernych *;)*
0 0
reagovat

Witch

Tak to je vážně dost odvážná teorie...
477374
Tak to je vážně dost odvážná teorie...
Witch
0 0
reagovat

strangercz

Leda prd, prvni sezona IT Crowd je vazne docela slaba. Ze vtip pochopis, jeste neznamena, ze je opravdu vtipny a mas duvod se smat. Mam takovou hypotezu, ze IT Crowd nejlip funguje na geeky, kteri se zacnou vdecne lamat v pase uz kvuli tomu, ze vidi vlastni karikatury v sitcomu. Jestli to nahodou neni cely trochu krecovity a nevtipny, na tom tak nezalezi.
477373
Leda prd, prvni sezona IT Crowd je vazne docela slaba. Ze vtip pochopis, jeste neznamena, ze je opravdu vtipny a mas duvod se smat. Mam takovou hypotezu, ze IT Crowd nejlip funguje na geeky, kteri se zacnou vdecne lamat v pase uz kvuli tomu, ze vidi vlastni karikatury v sitcomu. Jestli to nahodou neni cely trochu krecovity a nevtipny, na tom tak nezalezi.
strangercz
0 0
reagovat
a všichni zborově FŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJ
477372
a všichni zborově FŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJ
0 0
reagovat
Mno to nebudeme rozebirat, prislo by mi hloupe se v tomhle smeru jakkoliv obhajovat, ale v prvni sezone jde zkratka o humor. Resp. o jeho dokonalou absenci. Ale nehodlam otevirat stare rany. ;)
477371
Mno to nebudeme rozebirat, prislo by mi hloupe se v tomhle smeru jakkoliv obhajovat, ale v prvni sezone jde zkratka o humor. Resp. o jeho dokonalou absenci. Ale nehodlam otevirat stare rany. ;)
0 0
reagovat
To bych si tvrdit nedovolil, ó mocný :) Ale možná jsou ti Mission Impossible a Rocky bližší než ta bednička pod stolem ;)
477370
To bych si tvrdit nedovolil, ó mocný :) Ale možná jsou ti Mission Impossible a Rocky bližší než ta bednička pod stolem ;)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se