Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 58581 - 58600 Napsat příspěvek
To je vtip nebo realita ?:o
477332
To je vtip nebo realita ?*:o*
0 0
reagovat
by me zajimalo, kterej z nich bude mit irskej prizvuk :D
477331
by me zajimalo, kterej z nich bude mit irskej prizvuk *:D*
0 0
reagovat
No, neříkám, že by už originál byl zase nějaká opravdová sláva, ale tohle už tedy bude opravdová smrt ;-)
477330
No, neříkám, že by už originál byl zase nějaká opravdová sláva, ale tohle už tedy bude opravdová [link="http://www.serienjunkies.de/news/popup/tn_itcrowd_set_gruppe03.jpg"]smrt[/link] ;-)
0 0
reagovat
A víte, co bude ještě horší než americký remake IT Crowdu? No přece německý remake IT Crowdu! :D
477329
A víte, co bude ještě horší než americký remake IT Crowdu? No přece [link="http://www.serienjunkies.de/news/ortstermin-setbesuch-16234.html"]německý remake IT Crowdu![/link] *:D*
0 0
reagovat
Omlouvám se za chyby. Snaha o nepoužití sprostých slov strhla moji pozornost.
477328
Omlouvám se za chyby. Snaha o nepoužití sprostých slov strhla moji pozornost.
0 0
reagovat
No dneska jsem učinil první, a jistě i poslední, setkání s Hraběnkami. A musím říct, že to bylo hrozné. Nazval bych to dalším seriálem o poctivém člověku, který to má na vesnici těžké, i když tam lepší lidé vedou poctivější život než ve městě.Plus velký důraz na zásadní roli zemědělství. Místy jsem myslel, že koukám na Plechovou kavalerii po 20ti letech. Hlavně mě zarazil fakt, že se tam naprosto nic neděje. Ano, kopil Hrabě pole a odstěhovala se Bydžovská, ale to se odehrálo mezi 15-25 minutou, celá druhá půlka byla naprosto, ale naprosto zbytečná, jen se tam žvanilo a absolutně nulový posun v ději (což u 17ti dílného seriálu je dost divné). Co se herců týče, tak jedinej kdo mi přijde herecky snesitelnej je bohužel Richard Krajčo, kterýho jina bytostně nesnášim. Abrhám v hlavní roli je nesnesitelně prkenej. I když je pravda, že tam herci moc díky scénáři nemají co hrát. Vrcholem dnes byla část, kdy se prodávalo pole. Během cca 5ti minut se na obrazovce vystřídalo cca 10 herců a byly proneseny 4 věty.
Ohledně kamery už se toho napsalo a namluvilo(dnešní TVtipy) dost. Pod vše se musím podepsat.
Klidně napíšu, i když klávesnice trpí, že raději 10x Horákovi, kteří v závěru byli občas vtipní + děly se tam neuvěřitelné věci, než jednou Hraběnky.
477327
No dneska jsem učinil první, a jistě i poslední, setkání s Hraběnkami. A musím říct, že to bylo hrozné. Nazval bych to dalším seriálem o poctivém člověku, který to má na vesnici těžké, i když tam lepší lidé vedou poctivější život než ve městě.Plus velký důraz na zásadní roli zemědělství. Místy jsem myslel, že koukám na Plechovou kavalerii po 20ti letech. Hlavně mě zarazil fakt, že se tam naprosto nic neděje. Ano, kopil Hrabě pole a odstěhovala se Bydžovská, ale to se odehrálo mezi 15-25 minutou, celá druhá půlka byla naprosto, ale naprosto zbytečná, jen se tam žvanilo a absolutně nulový posun v ději (což u 17ti dílného seriálu je dost divné). Co se herců týče, tak jedinej kdo mi přijde herecky snesitelnej je bohužel Richard Krajčo, kterýho jina bytostně nesnášim. Abrhám v hlavní roli je nesnesitelně prkenej. I když je pravda, že tam herci moc díky scénáři nemají co hrát. Vrcholem dnes byla část, kdy se prodávalo pole. Během cca 5ti minut se na obrazovce vystřídalo cca 10 herců a byly proneseny 4 věty. Ohledně kamery už se toho napsalo a namluvilo(dnešní TVtipy) dost. Pod vše se musím podepsat. Klidně napíšu, i když klávesnice trpí, že raději 10x Horákovi, kteří v závěru byli občas vtipní + děly se tam neuvěřitelné věci, než jednou Hraběnky.
0 0
reagovat
TAky jsem viděl... to byly časy;)))
477326
TAky jsem viděl... to byly časy;)))
0 0
reagovat

MeaCulpa

Ne ne, bylo to v moři s delfíny.
477325
Ne ne, bylo to v moři s delfíny.
MeaCulpa
0 0
reagovat
Scéna u rybníka byla už v prvním díle? Jsem zas něco propás
477324
Scéna u rybníka byla už v prvním díle? Jsem zas něco propás
0 0
reagovat
Dneska se mi podařilo chytit první díl Návštěvníků. To byla kvalitka. Dáda toho, na to že to je seriál pro děti dokonce ukázala docela dost. :-)
477323
Dneska se mi podařilo chytit první díl Návštěvníků. To byla kvalitka. Dáda toho, na to že to je seriál pro děti dokonce ukázala docela dost. :-)
0 0
reagovat
MeaCulpa: naprostý souhlas. Dobrodružství kriminalistiky je skvělý seriál. Úroveň však snižovaly pozdější díly z "novější" doby.
477322
MeaCulpa: naprostý souhlas. Dobrodružství kriminalistiky je skvělý seriál. Úroveň však snižovaly pozdější díly z "novější" doby.
0 0
reagovat
Na Dobrodružství kriminalistiky jsem úplně zapomněl. Podle mě úplně nejlepší krimi seriál co jsme u nás udělali. Po polovině, ale i u něj jde kvalita trošku dolů.
477321
Na Dobrodružství kriminalistiky jsem úplně zapomněl. Podle mě úplně nejlepší krimi seriál co jsme u nás udělali. Po polovině, ale i u něj jde kvalita trošku dolů.
0 0
reagovat
no jo, nedávno minulá léta pro mě nejsou 70. a 80. :D Třeba taková Arabela ;) Taky kvalitní seriál, i když z jiného "soudku"
477320
no jo, nedávno minulá léta pro mě nejsou 70. a 80. *:D* Třeba taková Arabela *;)* Taky kvalitní seriál, i když z jiného "soudku"
0 0
reagovat
Tak to já uznám jen ještě Hřišné lidi... další už ne.
477319
Tak to já uznám jen ještě Hřišné lidi... další už ne.
0 0
reagovat
Nedavno minulyma myslim samozrejme 70. a 80. leta. ;) Po revoluci v serialove tvorbe nevzniklo v podstate nic, co by stalo za zminku. Myslim tedy za historickou zminku. Hrichy patera Knoxe... paneboze... jak mi vubec muzes pripisovat neco, co by se nemohlo Horakovym podivat ani na horni lem ponozek? ;)
477318
Nedavno minulyma myslim samozrejme 70. a 80. leta. ;) Po revoluci v serialove tvorbe nevzniklo v podstate nic, co by stalo za zminku. Myslim tedy za historickou zminku. Hrichy patera Knoxe... paneboze... jak mi vubec muzes pripisovat neco, co by se nemohlo Horakovym podivat ani na horni lem ponozek? ;)
0 0
reagovat
Dobrodružství kriminalistiky treba?
477317
Dobrodružství kriminalistiky treba?
0 0
reagovat

imf

Které detektivní seriály posledních let od nás jako myslíš? Pitavala, Eden, Tomsu nebo Hříchy? Hříšným lidem se to sice nevyrovná, ale jinak mě nenapadá nic co by se z detektivní tvorby dalo kvalitativně s humoreskama srovnat (i když mě osobně se mnohem víc líbí Pitaval, Zedníček s Donutilem prostě rulujou).
477316
Které detektivní seriály posledních let od nás jako myslíš? Pitavala, Eden, Tomsu nebo Hříchy? Hříšným lidem se to sice nevyrovná, ale jinak mě nenapadá nic co by se z detektivní tvorby dalo kvalitativně s humoreskama srovnat (i když mě osobně se mnohem víc líbí Pitaval, Zedníček s Donutilem prostě rulujou).
imf
0 0
reagovat

imf

Co podle tebe patří k nejlepším českým seriálům posledních let ?
477315
Co podle tebe patří k nejlepším českým seriálům posledních let ?
imf
0 0
reagovat
Prijde mi to jako absolutni vysmech ceskym detektivnim serialum let davno minulych (i docela nedavno minulych), mam dost averzi i vuci dobe, ve ktere se to odehrava a vetsi pulku zucastnenych hercu skoro az nesnasim. To je pak tezky. Nejlepsi cesky serial za poslednich deset let? To je skutecne vysoka latka. :D
477314
Prijde mi to jako absolutni vysmech ceskym detektivnim serialum let davno minulych (i docela nedavno minulych), mam dost averzi i vuci dobe, ve ktere se to odehrava a vetsi pulku zucastnenych hercu skoro az nesnasim. To je pak tezky. Nejlepsi cesky serial za poslednich deset let? To je skutecne vysoka latka. *:D*
0 0
reagovat

Imf

Ať či tak či onak. Četnické humoresky jsou jeden z nej českých seriálů za posledních 10 let. Neříkám, že jsou bomba, ale z české tvorby jsou nejlepší.
477313
Ať či tak či onak. Četnické humoresky jsou jeden z nej českých seriálů za posledních 10 let. Neříkám, že jsou bomba, ale z české tvorby jsou nejlepší.
Imf
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se