Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 58621 - 58640 Napsat příspěvek
Vazne si myslis, ze jsem se u prvni nebavil proto, ze nerozumim IT? Ale ale... :)
477369
Vazne si myslis, ze jsem se u prvni nebavil proto, ze nerozumim IT? Ale ale... :)
0 0
reagovat
Celá druhá série se stočila nějak mimo IT. Je tam dost filmovejch parodií a tak... there's still a chance for you ;)
477368
Celá druhá série se stočila nějak mimo IT. Je tam dost filmovejch parodií a tak... there's still a chance for you ;)
0 0
reagovat
Jako uznavam, ze u prvni epizody druhe sezony jsem se nasmal asi petkrat vic, nez u cele prvni sezony, takze... dam tomu sanci. ;)
477367
Jako uznavam, ze u prvni epizody druhe sezony jsem se nasmal asi petkrat vic, nez u cele prvni sezony, takze... dam tomu sanci. ;)
0 0
reagovat

imf

No dobře. Tak alespoň přišli s geniálním tričkem... a ne že napíšeš, že to už nosil Arnold v osmdesátejch :) [link]
477366
No dobře. Tak alespoň přišli s geniálním tričkem... a ne že napíšeš, že to už nosil Arnold v osmdesátejch :) [link="http://img232.imageshack.us/img232/5940/roytrikory8.jpg"][link][/link]
imf
0 0
reagovat

KarelR

To je remake sto let staryho vtipu z Conan O'Brien Show. ;)
477365
To je remake sto let staryho vtipu z Conan O'Brien Show. ;)
KarelR
0 0
reagovat

The IT Crowd 2x05

Kdo už zkoušel napsat do googlu google? :D
477364
Kdo už zkoušel napsat do googlu google? *:D*
The IT Crowd 2x05
0 0
reagovat
tenhle souboj nechám rád na vás. Já si svýho už tak chorýho mozku ještě malinko cením.:D
477363
tenhle souboj nechám rád na vás. Já si svýho už tak chorýho mozku ještě malinko cením.*:D*
0 0
reagovat
karelr > pilot? pff, to je prochazka ruzovou zahradou!!
elisha > tak schvalne, kdo vydrzi dele :D
477362
karelr > pilot? pff, to je prochazka ruzovou zahradou!! elisha > tak schvalne, kdo vydrzi dele *:D*
0 0
reagovat
ja chci vydrzet jak dlouho to pujde :))
477361
ja chci vydrzet jak dlouho to pujde :))
0 0
reagovat

st39.6

By ses divil, kolik lidi tu prezilo pilot :D Nejsem ale jeste zcela rozhodnut, jestli chci videt dalsi dily...
477360
By ses divil, kolik lidi tu prezilo pilot *:D* Nejsem ale jeste zcela rozhodnut, jestli chci videt dalsi dily...
st39.6
0 0
reagovat
Flash Gordon s patym dilem prekrocil hranici abnormalni imbecility a vkrocil do zony blivajzoidniho neznama. Timto bych mu rad pogratuloval, pravdepodobne ztratil prvniho a zaroven posledniho divaka :)
477359
Flash Gordon s patym dilem prekrocil hranici abnormalni imbecility a vkrocil do zony blivajzoidniho neznama. Timto bych mu rad pogratuloval, pravdepodobne ztratil prvniho a zaroven posledniho divaka *:)*
0 0
reagovat

Silence

Old one, but still awesome :D:+
477358
Old one, but still awesome *:D**:+*
Silence
0 0
reagovat
Tady je ten souboj z E3, jak jsem sliboval v pátek klukům. 8) (A tady jeho vylepšená verze, která má, přiznejme si to, větší drive, ale zase z ní nejde pochopit ona pointa s alergiemi :))
477357
[link="http://www.youtube.com/watch?v=LaiNUZuoOeo"]Tady[/link] je ten souboj z E3, jak jsem sliboval v pátek klukům. *8)* (A [link="http://www.youtube.com/watch?v=zjznXroUPVw"]tady[/link] jeho vylepšená verze, která má, přiznejme si to, větší drive, ale zase z ní nejde pochopit ona pointa s alergiemi :))
0 0
reagovat
líbil se mi na konci jak si chtěl pučit assasin creed :)
477356
líbil se mi na konci jak si chtěl pučit assasin creed :)
0 0
reagovat
jojo 4. dil it crowd famozni, Peedooofiiil! :D
477355
jojo 4. dil it crowd famozni, Peedooofiiil! *:D*
0 0
reagovat
nový IT crowd super super super
477354
nový IT crowd super super super
0 0
reagovat
Flash Gordon je nahodou kul az na pudu, naprosto me dostal zaver toho prvniho dilu, kdyz se brunetka snazila doskocit do toho okna na jeji planetu :)))
477353
Flash Gordon je nahodou kul az na pudu, naprosto me dostal zaver toho prvniho dilu, kdyz se brunetka snazila doskocit do toho okna na jeji planetu :)))
0 0
reagovat
LOL, geniální konec třetího dílu druhé série IT Crowd :+ :D Takhle má vypadat prevence proti spoilerům... :))
477352
LOL, geniální konec třetího dílu druhé série IT Crowd *:+* *:D* Takhle má vypadat prevence proti spoilerům... *:))*
0 0
reagovat

Psema

ja nechtěl spoilerovat
ehm takže oni se přesunuli do budoucnosti ?LOL

st39.6
:D:D:D
477351
ja nechtěl spoilerovat ehm takže oni se přesunuli do budoucnosti ?LOL st39.6 *:D**:D**:D*
Psema
0 0
reagovat
No já jsem teď shlídnul finále třetí sezóny Doctora a Sarah Connor se může leda jít bodnout:)
477350
No já jsem teď shlídnul finále třetí sezóny Doctora a Sarah Connor se může leda jít bodnout:)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se