Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 58561 - 58580 Napsat příspěvek
pfff, vy bidaci.
477339
pfff, vy bidaci.
0 0
reagovat
V tomto sa staviam na Psemovú stranu. SCC mi prišla ako dosť nezvládnutý pokus.
477338
V tomto sa staviam na Psemovú stranu. SCC mi prišla ako dosť nezvládnutý pokus.
0 0
reagovat

imf

Ne, je to špatný, špatný, špatný. A už ti nepomůže ani taktika "kašli na Sarah a mrkni na Reapera". Reaper je boží, tohle není.;)
477337
Ne, je to špatný, špatný, špatný. A už ti nepomůže ani taktika "kašli na Sarah a mrkni na Reapera". Reaper je boží, tohle není.*;)*
imf
0 0
reagovat

Psema

Don't force me to step on the path of pieces. ;)
477336
Don't force me to step on the path of pieces. ;)
Psema
0 0
reagovat

RainMaker

Aspoň svým nadšením můžeš vyvážit můj názor, že je to průměrně natočená a neskutečně blbě napsaná srágora.:+
477335
Aspoň svým nadšením můžeš vyvážit můj názor, že je to průměrně natočená a neskutečně blbě napsaná srágora.*:+*
RainMaker
0 0
reagovat
Perry-: Neumím německy, ale vypadá to nepříjemně reálně.

Teď jen stačí počkat, na kdy ohlásí tvůrci Horákových začátek natáčení české verze ;-)
477334
Perry-: Neumím německy, ale vypadá to nepříjemně reálně. Teď jen stačí počkat, na kdy ohlásí tvůrci Horákových začátek natáčení české verze ;-)
0 0
reagovat
Tak právě jsem dočinul pilotní díl k Sarah Conor chronicles a je to pecka!
Super.Už se těšim příští rok :) na další díly.Lena Headey je awesome!!!
477333
Tak právě jsem dočinul pilotní díl k Sarah Conor chronicles a je to pecka! Super.Už se těšim příští rok :) na další díly.Lena Headey je awesome!!!
0 0
reagovat
To je vtip nebo realita ?:o
477332
To je vtip nebo realita ?*:o*
0 0
reagovat
by me zajimalo, kterej z nich bude mit irskej prizvuk :D
477331
by me zajimalo, kterej z nich bude mit irskej prizvuk *:D*
0 0
reagovat
No, neříkám, že by už originál byl zase nějaká opravdová sláva, ale tohle už tedy bude opravdová smrt ;-)
477330
No, neříkám, že by už originál byl zase nějaká opravdová sláva, ale tohle už tedy bude opravdová [link="http://www.serienjunkies.de/news/popup/tn_itcrowd_set_gruppe03.jpg"]smrt[/link] ;-)
0 0
reagovat
A víte, co bude ještě horší než americký remake IT Crowdu? No přece německý remake IT Crowdu! :D
477329
A víte, co bude ještě horší než americký remake IT Crowdu? No přece [link="http://www.serienjunkies.de/news/ortstermin-setbesuch-16234.html"]německý remake IT Crowdu![/link] *:D*
0 0
reagovat
Omlouvám se za chyby. Snaha o nepoužití sprostých slov strhla moji pozornost.
477328
Omlouvám se za chyby. Snaha o nepoužití sprostých slov strhla moji pozornost.
0 0
reagovat
No dneska jsem učinil první, a jistě i poslední, setkání s Hraběnkami. A musím říct, že to bylo hrozné. Nazval bych to dalším seriálem o poctivém člověku, který to má na vesnici těžké, i když tam lepší lidé vedou poctivější život než ve městě.Plus velký důraz na zásadní roli zemědělství. Místy jsem myslel, že koukám na Plechovou kavalerii po 20ti letech. Hlavně mě zarazil fakt, že se tam naprosto nic neděje. Ano, kopil Hrabě pole a odstěhovala se Bydžovská, ale to se odehrálo mezi 15-25 minutou, celá druhá půlka byla naprosto, ale naprosto zbytečná, jen se tam žvanilo a absolutně nulový posun v ději (což u 17ti dílného seriálu je dost divné). Co se herců týče, tak jedinej kdo mi přijde herecky snesitelnej je bohužel Richard Krajčo, kterýho jina bytostně nesnášim. Abrhám v hlavní roli je nesnesitelně prkenej. I když je pravda, že tam herci moc díky scénáři nemají co hrát. Vrcholem dnes byla část, kdy se prodávalo pole. Během cca 5ti minut se na obrazovce vystřídalo cca 10 herců a byly proneseny 4 věty.
Ohledně kamery už se toho napsalo a namluvilo(dnešní TVtipy) dost. Pod vše se musím podepsat.
Klidně napíšu, i když klávesnice trpí, že raději 10x Horákovi, kteří v závěru byli občas vtipní + děly se tam neuvěřitelné věci, než jednou Hraběnky.
477327
No dneska jsem učinil první, a jistě i poslední, setkání s Hraběnkami. A musím říct, že to bylo hrozné. Nazval bych to dalším seriálem o poctivém člověku, který to má na vesnici těžké, i když tam lepší lidé vedou poctivější život než ve městě.Plus velký důraz na zásadní roli zemědělství. Místy jsem myslel, že koukám na Plechovou kavalerii po 20ti letech. Hlavně mě zarazil fakt, že se tam naprosto nic neděje. Ano, kopil Hrabě pole a odstěhovala se Bydžovská, ale to se odehrálo mezi 15-25 minutou, celá druhá půlka byla naprosto, ale naprosto zbytečná, jen se tam žvanilo a absolutně nulový posun v ději (což u 17ti dílného seriálu je dost divné). Co se herců týče, tak jedinej kdo mi přijde herecky snesitelnej je bohužel Richard Krajčo, kterýho jina bytostně nesnášim. Abrhám v hlavní roli je nesnesitelně prkenej. I když je pravda, že tam herci moc díky scénáři nemají co hrát. Vrcholem dnes byla část, kdy se prodávalo pole. Během cca 5ti minut se na obrazovce vystřídalo cca 10 herců a byly proneseny 4 věty. Ohledně kamery už se toho napsalo a namluvilo(dnešní TVtipy) dost. Pod vše se musím podepsat. Klidně napíšu, i když klávesnice trpí, že raději 10x Horákovi, kteří v závěru byli občas vtipní + děly se tam neuvěřitelné věci, než jednou Hraběnky.
0 0
reagovat
TAky jsem viděl... to byly časy;)))
477326
TAky jsem viděl... to byly časy;)))
0 0
reagovat

MeaCulpa

Ne ne, bylo to v moři s delfíny.
477325
Ne ne, bylo to v moři s delfíny.
MeaCulpa
0 0
reagovat
Scéna u rybníka byla už v prvním díle? Jsem zas něco propás
477324
Scéna u rybníka byla už v prvním díle? Jsem zas něco propás
0 0
reagovat
Dneska se mi podařilo chytit první díl Návštěvníků. To byla kvalitka. Dáda toho, na to že to je seriál pro děti dokonce ukázala docela dost. :-)
477323
Dneska se mi podařilo chytit první díl Návštěvníků. To byla kvalitka. Dáda toho, na to že to je seriál pro děti dokonce ukázala docela dost. :-)
0 0
reagovat
MeaCulpa: naprostý souhlas. Dobrodružství kriminalistiky je skvělý seriál. Úroveň však snižovaly pozdější díly z "novější" doby.
477322
MeaCulpa: naprostý souhlas. Dobrodružství kriminalistiky je skvělý seriál. Úroveň však snižovaly pozdější díly z "novější" doby.
0 0
reagovat
Na Dobrodružství kriminalistiky jsem úplně zapomněl. Podle mě úplně nejlepší krimi seriál co jsme u nás udělali. Po polovině, ale i u něj jde kvalita trošku dolů.
477321
Na Dobrodružství kriminalistiky jsem úplně zapomněl. Podle mě úplně nejlepší krimi seriál co jsme u nás udělali. Po polovině, ale i u něj jde kvalita trošku dolů.
0 0
reagovat
no jo, nedávno minulá léta pro mě nejsou 70. a 80. :D Třeba taková Arabela ;) Taky kvalitní seriál, i když z jiného "soudku"
477320
no jo, nedávno minulá léta pro mě nejsou 70. a 80. *:D* Třeba taková Arabela *;)* Taky kvalitní seriál, i když z jiného "soudku"
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se