Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 54461 - 54480 Napsat příspěvek
Pohotovost je náhodou boží, sice to po odchodu starý party a pak i Cartera hodně ztratila, ale když se to nevěnuje tragickýmu Kovači je to fajn.

to Ravenhorn u nás je takový přísloví: někdy je lepší mlčet i když si všichni budou myslet, že jsi debil, než promluvit a všichni to budou vědět najisto. Hlavně nereaguj, že miluješ scifi a fantasy
508735
Pohotovost je náhodou boží, sice to po odchodu starý party a pak i Cartera hodně ztratila, ale když se to nevěnuje tragickýmu Kovači je to fajn. to Ravenhorn u nás je takový přísloví: někdy je lepší mlčet i když si všichni budou myslet, že jsi debil, než promluvit a všichni to budou vědět najisto. Hlavně nereaguj, že miluješ scifi a fantasy
0 0
reagovat

Bagr007

V SGA se alespoň mění několik prostředí a občas úplně nové. A zasměju se u toho více.

No ja nevím, ale pokuď budu brát vážně Dr. house, tak to i Pohotovost je mnohem lepší.
508734
V SGA se alespoň mění několik prostředí a občas úplně nové. A zasměju se u toho více. No ja nevím, ale pokuď budu brát vážně Dr. house, tak to i Pohotovost je mnohem lepší.
Bagr007
0 0
reagovat
House ti nepřijde vtipný možná proto, že to není komedie. Hlavně že SGA je každej díl unikát, kde se VŮBEC neřeší to samý.
508733
House ti nepřijde vtipný možná proto, že to není komedie. Hlavně že SGA je každej díl unikát, kde se VŮBEC neřeší to samý.
0 0
reagovat
Kill him already! (Já už na to nemám...) :-
508732
Kill him already! (Já už na to nemám...) *:-*
0 0
reagovat
To je jako řešit proč mi Dr.House nepříjde vůbec vtipny spíše trapnej seriál pro staré, kde se řeší to samé v každém díle stejnou metodou.
508731
To je jako řešit proč mi Dr.House nepříjde vůbec vtipny spíše trapnej seriál pro staré, kde se řeší to samé v každém díle stejnou metodou.
0 0
reagovat

st39.6

Nechápu, proč to vůbec řešíš;)

Otevři si pivko, pusť si Sonku, bav se a neřeš věci co za to nestojí8)
508730
Nechápu, proč to vůbec řešíš*;)* Otevři si pivko, pusť si Sonku, bav se a neřeš věci co za to nestojí*8)*
st39.6
0 0
reagovat
Nechápu, proč tě to tak pohoršuje:o
508729
Nechápu, proč tě to tak pohoršuje*:o*
0 0
reagovat
at si je to treba pro mimozemstany, jsou urcita pravidla, kterych se neco patrici pod tak velkou mytologii, musi drzet. o tom ale tahle debata neni, ze? je o tom, ze se petadvacetileti mladenci jako ty a ravenhorn smejou tem scenam, ktere jsou pro deti ... chapu harryho pottera i draky, ale zrovna tohle je vazne moc
508727
at si je to treba pro mimozemstany, jsou urcita pravidla, kterych se neco patrici pod tak velkou mytologii, musi drzet. o tom ale tahle debata neni, ze? je o tom, ze se petadvacetileti mladenci jako ty a ravenhorn smejou tem scenam, ktere jsou pro deti ... chapu harryho pottera i draky, ale zrovna tohle je vazne moc
0 0
reagovat
Není to třeba tím, že je to dělané spíš pro děti?;)
508726
Není to třeba tím, že je to dělané spíš pro děti?*;)*
0 0
reagovat
ano, ale nad nim stoji ta dospela cast a vlepi mu facana pokazde, kdyz se zasmeje naproste hlouposti. ale zase te nebudu podcenovat, memu bratrovi je jedenact a take se smal.
zrovna sceny s droidy jsou naprosty vysmech nejen divakum a fanouskum, ale i hvezdnym valkam jako takovym. jar jar je proti tomu obdivuhodny komediant
508725
ano, ale nad nim stoji ta dospela cast a vlepi mu facana pokazde, kdyz se zasmeje naproste hlouposti. ale zase te nebudu podcenovat, memu bratrovi je jedenact a take se smal. zrovna sceny s droidy jsou naprosty vysmech nejen divakum a fanouskum, ale i hvezdnym valkam jako takovym. jar jar je proti tomu obdivuhodny komediant
0 0
reagovat
No chápu, že pro redakci MZ jsou animáky slabota, viz hodnocení Wall-E, ale nevidím na tom nic špatné se vrátit do dětských let;) Jak já vždycky říkávám: "V každém z nás je kus dítěte.":D
508721
No chápu, že pro redakci MZ jsou animáky slabota, viz hodnocení Wall-E, ale nevidím na tom nic špatné se vrátit do dětských let*;)* Jak já vždycky říkávám: "V každém z nás je kus dítěte."*:D*
0 0
reagovat
note: pokazde, kdyz neco zacnou roboti resit, pro chlapce do deseti let je to sranda
508715
note: pokazde, kdyz neco zacnou roboti resit, [b] pro chlapce do deseti let[/b] je to sranda
0 0
reagovat

sohaj

No mě se tam líbí to, že pokaždé když začnou něco řešit roboti, tak je to sranda a Ashoka je super.
508714
No mě se tam líbí to, že pokaždé když začnou něco řešit roboti, tak je to sranda a Ashoka je super.
sohaj
0 0
reagovat
Možná se to už řešilo, a tak se předem omlouvám, ale dneska vyšlo Halo, Halo!;)
508712
Možná se to už řešilo, a tak se předem omlouvám, ale dneska vyšlo Halo, Halo!*;)*
0 0
reagovat

Honey

No teďka mi šlo vážně spíš jenom o ten jeden konkrétní díl, ale jinak teda dík za komentář :D
508710
No teďka mi šlo vážně spíš jenom o ten jeden konkrétní díl, ale jinak teda dík za komentář *:D*
Honey
0 0
reagovat
Tak jsem konečně viděl první díl Clone Wars. Musí se zkrátka překousnout, že je to dělané pro děti, ale i tak jsem se dobře bavil. Hláškující droidi jsou boží:+ "Právě jsem byl povýšen...":D
508708
Tak jsem konečně viděl první díl Clone Wars. Musí se zkrátka překousnout, že je to dělané pro děti, ale i tak jsem se dobře bavil. Hláškující droidi jsou boží*:+* "Právě jsem byl povýšen..."*:D*
0 0
reagovat
sohaj: Terminátor je pro mě úplně stejně zlej jako PB, ale zásadní rozdíl je v tom jakej byl dřív PB. Zato Terminátor byl od začátku sh*t.

Ravenhorn: Jde to srovnávat a když to pustíš do kin tak se tomu nemůžeš vyhnout. Souhlasím, že ve stylu FF by to bylo super, ale k tomu se fakt Clone Wars vůbec nepřibližuje.
508705
sohaj: Terminátor je pro mě úplně stejně zlej jako PB, ale zásadní rozdíl je v tom jakej byl dřív PB. Zato Terminátor byl od začátku sh*t. Ravenhorn: Jde to srovnávat a když to pustíš do kin tak se tomu nemůžeš vyhnout. Souhlasím, že ve stylu FF by to bylo super, ale k tomu se fakt Clone Wars vůbec nepřibližuje.
0 0
reagovat
Já sleduji SGA, Terminatora, PB i Knight Rider a teď i Star wars Clone Wars a vše mě moc baví.

Jo překvapuje mě, co vám vadí na clone wars (film i seriál), protože jako kreslený to je dost cool a už jsem si zvyknul na tu srandu co ti separatističští roboti občas dělají a mě se to líbí. Nejde prostě srovnávat hrané a kreslené Star Wars. Umím si představit Star wars dělané jako Final fantasy: Esence života a to by bylo naprostá bomba, ale i takto graficky ztvárněné mě vůbec neuráží a budu na ně čumět dál. :D
508703
Já sleduji SGA, Terminatora, PB i Knight Rider a teď i Star wars Clone Wars a vše mě moc baví. Jo překvapuje mě, co vám vadí na clone wars (film i seriál), protože jako kreslený to je dost cool a už jsem si zvyknul na tu srandu co ti separatističští roboti občas dělají a mě se to líbí. Nejde prostě srovnávat hrané a kreslené Star Wars. Umím si představit Star wars dělané jako Final fantasy: Esence života a to by bylo naprostá bomba, ale i takto graficky ztvárněné mě vůbec neuráží a budu na ně čumět dál. *:D*
0 0
reagovat

Spazz

čuměl sem na celou 10. 11. a kousek 12. řady a řeknu že je to hodně dobrý od té 1. řady se to změnilo(a to hodně)
508702
čuměl sem na celou 10. 11. a kousek 12. řady a řeknu že je to hodně dobrý od té 1. řady se to změnilo(a to hodně)
Spazz
0 0
reagovat
Viděl někdo nový South Park?? Pustili se do Indyho... rozhodně stojí za zhlédnutí :-D
508699
Viděl někdo nový South Park?? Pustili se do Indyho... rozhodně stojí za zhlédnutí :-D
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se