Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 54421 - 54440 Napsat příspěvek

strangercz

Já zrovna dojíždím první sezónu a místy se u toho lámu, až mě břicho bolí :)
Fakt perfektní komediální seriál.
506616
Já zrovna dojíždím první sezónu a místy se u toho lámu, až mě břicho bolí :) Fakt perfektní komediální seriál.
strangercz
0 0
reagovat
no tak první díl 30 rock celkem slušný ale čekal jsem víc
506613
no tak první díl 30 rock celkem slušný ale čekal jsem víc
0 0
reagovat
ja videl prvni tri dily, na vic sem zatim nemel cas. z tech babskejch ptakovinek je to nejslabsi
506801
ja videl prvni tri dily, na vic sem zatim nemel cas. z tech babskejch ptakovinek je to nejslabsi
0 0
reagovat
Psema: vypada jako zfetovana lehka deva s ucesem, ktery byl moderni pred padesati lety a jeho doba se uz nevrati, ale to ma byt asi ucel:)
Coz mi pripomina, ze jsme si na ajine pousteli Privileged /to je stejne hruza, jak nas ta skola kazi:/ Priznejte, kdo na to koukate a co tomu rikate? ;)
506799
Psema: vypada jako zfetovana lehka deva s ucesem, ktery byl moderni pred padesati lety a jeho doba se uz nevrati, ale to ma byt asi ucel:) Coz mi pripomina, ze jsme si na ajine pousteli Privileged /to je stejne hruza, jak nas ta skola kazi:/ Priznejte, kdo na to koukate a co tomu rikate? *;)*
0 0
reagovat
Gossipka: kua, co to má Jenny s tím líčením? Vůbec jí to nesluší.:o:-
506780
Gossipka: kua, co to má Jenny s tím líčením? Vůbec jí to nesluší.*:o**:-*
0 0
reagovat
co tam bylo? neco o transformerech? :D
506769
co tam bylo? neco o transformerech? *:D*
0 0
reagovat
MichaelBay: Je hezké, že alespoň někomu stačí tak málo. :)
506762
MichaelBay: Je hezké, že alespoň někomu stačí tak málo. *:)*
0 0
reagovat

MB

Zase neblazni :D Nejlepsi je Baywatch nebo Beverly Hills :D
506713
Zase neblazni *:D* Nejlepsi je Baywatch nebo Beverly Hills *:D*
MB
0 0
reagovat

MichaelBay

Tak to určitě .... ne ;)
506707
Tak to určitě .... ne *;)*
MichaelBay
0 0
reagovat
Šestý díl Big Bang Theory = nejlepší díl druhé řady!!! naprosto božské!!! nejlepší seriál všech dob! :+:+
506704
Šestý díl Big Bang Theory = nejlepší díl druhé řady!!! naprosto božské!!! nejlepší seriál všech dob! *:+**:+*
0 0
reagovat
Myslim tedy big fanousek Terminatora, ne letopisu :D
506682
Myslim tedy big fanousek Terminatora, ne letopisu *:D*
0 0
reagovat
Ja musim: pro Psemu a dalsi milovniky Sarah Connor, recenze DVD od premiere :)) : prvni rada serialu ma pomalejsi rozjezd a prinuti vas uznat. ze to neni ten Terminator od Cameona. Jiste, vzdyt kvuli skromnemu televiznimu rozpoctu se nebude nikdy lesknout tak jako hollywoodske trhaky. Jenze dalsi epizody mocne graduji (!!!) ;) tvurci si krasne zahravaji se znamou mytologii a pridavaji nove prvky. V pripade tri disku tedy budete litovat jen toho, ze uplne chybeji bonusy... :D Ja to tedy jeste nevzdal a jsem big fanousek, ale takhle dobre mi to tedy nepripada ;) :D
506680
Ja musim: pro Psemu a dalsi milovniky Sarah Connor, recenze DVD od premiere *:))* : prvni rada serialu ma pomalejsi rozjezd a prinuti vas uznat. ze to neni ten Terminator od Cameona. Jiste, vzdyt kvuli skromnemu televiznimu rozpoctu se nebude nikdy lesknout tak jako hollywoodske trhaky. Jenze dalsi epizody mocne graduji (!!!) *;)* tvurci si krasne zahravaji se znamou mytologii a pridavaji nove prvky. V pripade tri disku tedy budete litovat jen toho, ze uplne chybeji bonusy... *:D* Ja to tedy jeste nevzdal a jsem big fanousek, ale takhle dobre mi to tedy nepripada *;)* *:D*
0 0
reagovat
HIMYM byla tentokrát fajn, ale slabší než minule.
TBBT u mě začíná silně ztrácet. Sice se pořád směji, ale už mě fakt vytáčí že je to pořád jenom o Sheldonovi a něco jako celkový příběh zde naprosto neexistuje.
506673
HIMYM byla tentokrát fajn, ale slabší než minule. TBBT u mě začíná silně ztrácet. Sice se pořád směji, ale už mě fakt vytáčí že je to pořád jenom o Sheldonovi a něco jako celkový příběh zde naprosto neexistuje.
0 0
reagovat

GG

She: You re like the devil.
Chuck: Finally some truth in advertising. :D
506639
She: You re like the devil. Chuck: Finally some truth in advertising. *:D*
GG
0 0
reagovat
Nejvíc ruluje flashback Robin. "Om my god. I don't have a son:" :D
503594
Nejvíc ruluje flashback Robin. "Om my god. I don't have a son:" *:D*
0 0
reagovat

bender22

O Stelle.
Po velice dobré pětce o dost slabší díl, opět spousta flashbacků (i když ten Barneyho stojí za to) a celkově je to trochu nuda.
Ale beru to tak, že po tolika dílech prostě za vztahem se Stellou prostě autoři museli udělat pořádnou tečku.
503593
O Stelle. Po velice dobré pětce o dost slabší díl, opět spousta flashbacků (i když ten Barneyho stojí za to) a celkově je to trochu nuda. Ale beru to tak, že po tolika dílech prostě za vztahem se Stellou prostě autoři museli udělat pořádnou tečku.
bender22
0 0
reagovat
uz jste videli nove himym? jake to je bez stelly?
503589
uz jste videli nove himym? jake to je bez stelly?
0 0
reagovat
Výkřik z Bangkoku by Psemův :))
503531
Výkřik z Bangkoku by Psemův *:))*
0 0
reagovat

TBBT

Včera jsem si dal prvních pět dílů druhé série a bohužel je tam kvalitativní sešup stejně jako u nových dílů HIMYM. Naštěstí je to díky celkově vyšší zábavnosti TBBT pořád relativně vtipné, ale chtělo by to nějak nakopnout. Přijde mi, že z nedostatku materiálu vzali standardní porci vtipů pro jeden díl a udělali z toho díly dva (nebo spíš čtyři a z odřezků udělali ten díl s Age of Conan). Chjo... :(
507066
Včera jsem si dal prvních pět dílů druhé série a bohužel je tam kvalitativní sešup stejně jako u nových dílů HIMYM. Naštěstí je to díky celkově vyšší zábavnosti TBBT pořád relativně vtipné, ale chtělo by to nějak nakopnout. Přijde mi, že z nedostatku materiálu vzali standardní porci vtipů pro jeden díl a udělali z toho díly dva (nebo spíš čtyři a z odřezků udělali ten díl s Age of Conan). Chjo... :(
TBBT
0 0
reagovat
Zminil jsem (neviditelne) hlavne Karla a jeho vykrik z Bangkoku. Nemam v umyslu to tu nejak "rovnat", ale obcas se vyplati ozivit tu diskuzi pod profily. :)
507061
Zminil jsem (neviditelne) hlavne Karla a jeho vykrik z Bangkoku. Nemam v umyslu to tu nejak "rovnat", ale obcas se vyplati ozivit tu diskuzi pod profily. :)
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se