Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 54441 - 54460 Napsat příspěvek
Sleduje tu niekto serial Testees? Je to o dvoch typkoch co vecne nemaju prachy tak pracuju ako pokusny kralici pre nejaku farmateuticku firmu. Niektore tie hefty su fakt funny.:D Kazdy diel na nich v podstate testuju nieco nove, jeden diel z nich spravia zenske, iny im zase aplikuju nieco do zadku a jeden z nich je udajne tehotny a pod.
506884
Sleduje tu niekto serial Testees? Je to o dvoch typkoch co vecne nemaju prachy tak pracuju ako pokusny kralici pre nejaku farmateuticku firmu. Niektore tie hefty su fakt funny.*:D* Kazdy diel na nich v podstate testuju nieco nove, jeden diel z nich spravia zenske, iny im zase aplikuju nieco do zadku a jeden z nich je udajne tehotny a pod.
0 0
reagovat
xMort:jj prave na to pozeram a rozmyslal som ze by so sa na to pozrel ale "od tvorcov Xeny" mna celkom odradzuje*:D
506883
xMort:jj prave na to pozeram a rozmyslal som ze by so sa na to pozrel ale "od tvorcov Xeny" mna celkom odradzuje*:D
0 0
reagovat

t_gon

Na IRC co jsem to zrovna sledují a dělají si z toho pořád legraci :)
506880
Na IRC co jsem to zrovna sledují a dělají si z toho pořád legraci :)
t_gon
0 0
reagovat
Nevidel nekdo jiz prvni dvoudil noveho serialu The Legend of the Seeker?
Vypada to na novodobeho Herkula rizleho Xenou ( uvodnich 10minut tomu z proma napovida ), ale nebylo by spatne vedet, zda tomu ten cas venovat... Dik
506879
Nevidel nekdo jiz prvni dvoudil noveho serialu The Legend of the Seeker? Vypada to na novodobeho Herkula rizleho Xenou ( [link="http://www.legendoftheseeker.com/firstten.html"]uvodnich 10minut tomu z proma napovida[/link] ), ale nebylo by spatne vedet, zda tomu ten cas venovat... Dik
0 0
reagovat
Mam pocit, že na středu pozdě večer..
506878
Mam pocit, že na středu pozdě večer..
0 0
reagovat
já chci kurňa Life
506998
já chci kurňa Life
0 0
reagovat
Kam ho posunuli? Nicméně já jsem s Life dost spokojenej, a popravdě nevím jestli brát to přeorientování z minisérie na seriálovou detektivku pozitivně nebo negativně..ale jinak jsem spokojen8)
506982
Kam ho posunuli? Nicméně já jsem s Life dost spokojenej, a popravdě nevím jestli brát to přeorientování z minisérie na seriálovou detektivku pozitivně nebo negativně..ale jinak jsem spokojen*8)*
0 0
reagovat
No mna hlavne stve ze zase posunuli Life, ja neviem co s tym tuto sezonu blbnu.:-
507239
No mna hlavne stve ze zase posunuli Life, ja neviem co s tym tuto sezonu blbnu.*:-*
0 0
reagovat
tak to opravdu zadnou radu nemam8)
507238
tak to opravdu zadnou radu nemam*8)*
0 0
reagovat

bender22

Jenže co chudák může dělat, když každej díl Grays Anatomy je nejlepší?:D
507230
Jenže co chudák může dělat, když každej díl Grays Anatomy je nejlepší?*:D*
bender22
0 0
reagovat
:))
507211
*:))*
0 0
reagovat

KarelR

ravenhorn hadra :D:D
507209
ravenhorn hadra *:D**:D*
KarelR
0 0
reagovat
bender22: Kdepak, špici si furt hlídá dvoudíl s bombou z druhý sérky, ale pátá zatím nemá slabý místo, což je u tohohle seriálu celkem krok kupředu 8)

A nechtějte, abych začal o patnáctý sérce Pohotovosti, kde to taky docela frčí :D
507208
bender22: Kdepak, špici si furt hlídá dvoudíl s bombou z druhý sérky, ale pátá zatím nemá slabý místo, což je u tohohle seriálu celkem krok kupředu *8)* A nechtějte, abych začal o patnáctý sérce Pohotovosti, kde to taky docela frčí *:D*
0 0
reagovat

KarelR

ty zacinas byt jak ravenhorn. po kazdy novy dil grays anatomy je nejlepsi:D:D
507205
ty zacinas byt jak ravenhorn. po kazdy novy dil grays anatomy je nejlepsi*:D**:D*
KarelR
0 0
reagovat

KarelR

Já snad Charliemu napíšu dopis a zaplatím mu výlet do Prahy:D
507146
Já snad Charliemu napíšu dopis a zaplatím mu výlet do Prahy*:D*
KarelR
0 0
reagovat

Fluke

Já se k Charliemu snad letos nedostanu... :D
507145
Já se k Charliemu snad letos nedostanu... *:D*
Fluke
0 0
reagovat

TBBT

Tak jsem zhlédl prvních pět dílů Big Bang. První tři naprosto luxusní (scéna se světelným mečem rulez:D). Čtyřka byla poměrně slabá (až na ten závěr se svítícími rybyčkami:D) a pětka se taky docela povedla:+
507136
Tak jsem zhlédl prvních pět dílů Big Bang. První tři naprosto luxusní (scéna se světelným mečem rulez*:D*). Čtyřka byla poměrně slabá (až na ten závěr se svítícími rybyčkami*:D*) a pětka se taky docela povedla*:+*
TBBT
0 0
reagovat

KarelR

Kuš, du stahovat:D

a už sis konečně pustil Life?8)
507135
Kuš, du stahovat*:D* a už sis konečně pustil Life?*8)*
KarelR
0 0
reagovat

Fluke

Nevím jak je to možný, ale dnešní Grey's Anatomy zase ruluje. Pátá série a každej díl pecka. Jak to sakra dělaj? :D
507132
Nevím jak je to možný, ale dnešní Grey's Anatomy zase ruluje. Pátá série a každej díl pecka. Jak to sakra dělaj? *:D*
Fluke
0 0
reagovat

Life 206

Tak to byla skutečná pecka, škoda jen káry:/ Já bejt Crews, tak jsem radši zastřelil je:D

"Did you feel that?":+
507133
Tak to byla skutečná pecka, škoda jen káry:/ Já bejt Crews, tak jsem radši zastřelil je*:D* "Did you feel that?"*:+*
Life 206
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se