Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 54501 - 54520 Napsat příspěvek
Pohotovost 14 sérií, Grey's Anatomy 4 série, Scrubs 7 sérií, Dr. House 4 série, Private Practice 1 série... A jsem zdravej jako řípa.... Teda až na tu posedlost doktorskejma seriálama :D
507305
Pohotovost 14 sérií, Grey's Anatomy 4 série, Scrubs 7 sérií, Dr. House 4 série, Private Practice 1 série... A jsem zdravej jako řípa.... Teda až na tu posedlost doktorskejma seriálama *:D*
0 0
reagovat
ro: ty jsi teda roztomily virtualni hypochondr, ja to mam dost podobne, po serii bych si vypestovala solidni paranoiu. Navic mi prostredi dutiny brisni pripada coby setting serialu dost neesteticke. Dr. House jsem cca tri necele dily videla, protoze je to nejmilejsi serial mych rodicu, ale tam to bylo lepsi, anzto to byla vzdycky nejaka "mate sanci jedna ku miliarde, ze ji dostanete " choroba. :)
507303
ro: ty jsi teda roztomily virtualni hypochondr, ja to mam dost podobne, po serii bych si vypestovala solidni paranoiu. Navic mi prostredi dutiny brisni pripada coby setting serialu dost neesteticke. Dr. House jsem cca tri necele dily videla, protoze je to nejmilejsi serial mych rodicu, ale tam to bylo lepsi, anzto to byla vzdycky nejaka "mate sanci jedna ku miliarde, ze ji dostanete " choroba. :)
0 0
reagovat
Charlotte: Ja lekárske seriály nemôžem pozerať, lebo potom na sebe objavujem príznaky všetkých chorôb, ktoré tam riešia. :D Jedine House, ten to zametie nejakým sarkazmom alebo cynizmom a ide sa ďalej, svoju rakovinu si hneď prestanem všímať. 8)
507302
Charlotte: Ja lekárske seriály nemôžem pozerať, lebo potom na sebe objavujem príznaky všetkých chorôb, ktoré tam riešia. *:D* Jedine House, ten to zametie nejakým sarkazmom alebo cynizmom a ide sa ďalej, svoju rakovinu si hneď prestanem všímať. *8)*
0 0
reagovat
Psema: Vybúriš sa na matraci? Hm. 8)
507301
Psema: Vybúriš sa na matraci? Hm. *8)*
0 0
reagovat
My měli povinně (do školy!) nakoukat nějaký díl lékařského seriálu. Tak jsem si vybrala dva díly Grey´s Anatomy (Katherine Heigl a Patrick Dempsey:) a neusnula jsem u toho, nicméně jakmile se přiblížil na dostřel kamery operační sál, okamžitě jsem přetáčela. Ujasnila jsem si, že nemám ráda doktory, obzvlášť chirurgy, nemocnice a bacily, a to ani virtuální. Ocenila jsem jen výtečný soundtrack. Občas mám pocit, že je to jediný legitimní důvod, proč seriály existují. Zkrátka některé skupiny nemají peníze na videoklipy :))
507300
My měli povinně (do školy!) nakoukat nějaký díl lékařského seriálu. Tak jsem si vybrala dva díly Grey´s Anatomy (Katherine Heigl a Patrick Dempsey:) a neusnula jsem u toho, nicméně jakmile se přiblížil na dostřel kamery operační sál, okamžitě jsem přetáčela. Ujasnila jsem si, že nemám ráda doktory, obzvlášť chirurgy, nemocnice a bacily, a to ani virtuální. Ocenila jsem jen výtečný soundtrack. Občas mám pocit, že je to jediný legitimní důvod, proč seriály existují. Zkrátka některé skupiny nemají peníze na videoklipy *:))*
0 0
reagovat
stčko: taky tě podezčívám z toho, že na noc odkládáš mozek do slanýho láku.:D

KarelR: Nejlepší jsou Cageovy úsměvy , pokusy o romantiku a pálení žáhy.:D
507292
stčko: taky tě podezčívám z toho, že na noc odkládáš mozek do slanýho láku.*:D* KarelR: Nejlepší jsou Cageovy úsměvy , pokusy o romantiku a pálení žáhy.*:D*
0 0
reagovat
Psema: Na Bangkok Dangerous je dobrá jenom ta lékárnice a konec (you know what :). A slon rulez :D
507290
Psema: Na Bangkok Dangerous je dobrá jenom ta lékárnice a konec (you know what :). A slon rulez *:D*
0 0
reagovat
pche, ja jeste neutnul ani jedno. beat me :D8)
507289
pche, ja jeste neutnul ani jedno. beat me *:D**8)*
0 0
reagovat
KarelR: no zatím to nevypadalo na nějakou stabilní existenci. Zvlášť když se tam potají dohodli Woolsey s tím jedním soudcem8)
507288
KarelR: no zatím to nevypadalo na nějakou stabilní existenci. Zvlášť když se tam potají dohodli Woolsey s tím jedním soudcem*8)*
0 0
reagovat
Luc: Pche, kdyby jenom s Knight Riderem, přihoď k tomu ještě Terminátora (zkusil jsem zase jeden díl a už ne... ne... ne), chřadnoucí Heroes, debilní Fringe... a dnešní remake Bangkok Dangerous (Cage krmící slony... to se nedá popsat) a je jasný, kde se ve mně občas bere tolik agrese. Ještě, že mám doma dobrou matraci a můžu se do ní vymlátit.:D
507287
Luc: Pche, kdyby jenom s Knight Riderem, přihoď k tomu ještě Terminátora (zkusil jsem zase jeden díl a už ne... ne... ne), chřadnoucí Heroes, debilní Fringe... a dnešní remake Bangkok Dangerous (Cage krmící slony... to se nedá popsat) a je jasný, kde se ve mně občas bere tolik agrese. Ještě, že mám doma dobrou matraci a můžu se do ní vymlátit.*:D*
0 0
reagovat
Psema: Kruci, já jsem 90210 utnul po šestce. You win :D

sohaj: Co? Já myslím existenci celý ty aliance atd. To jsou imho dost zásadní informace.
507286
Psema: Kruci, já jsem 90210 utnul po šestce. You win *:D* sohaj: Co? Já myslím existenci celý ty aliance atd. To jsou imho dost zásadní informace.
0 0
reagovat
Černej Brandon je zlo, vlastně celý je to zlo, ještě koukám 8) a nedivím se, že má Psema občas agresivní hlášky, jestli to dokázal zkombinovat ještě s Knight riderem, to už je na jednu myslící bytost moc a někde to musí vyplut na povrch :D
507285
Černej Brandon je zlo, vlastně celý je to zlo, ještě koukám *8)* a nedivím se, že má Psema občas agresivní hlášky, jestli to dokázal zkombinovat ještě s Knight riderem, to už je na jednu myslící bytost moc a někde to musí vyplut na povrch *:D*
0 0
reagovat

Psema

No ja se na KITTa porad chystam a stale jsem se neodhodlal, 90210 jsem sanci ani radsi nedal ;)
507284
No ja se na KITTa porad chystam a stale jsem se neodhodlal, 90210 jsem sanci ani radsi nedal *;)*
Psema
0 0
reagovat

Ravenhorn

Jednou na ty opakujici se hlasky vymysli nekdo skript a ty budes muset zacit pri tom psani premyslet. OREL. :)
507282
Jednou na ty opakujici se hlasky vymysli nekdo skript a ty budes muset zacit pri tom psani premyslet. OREL. :)
Ravenhorn
0 0
reagovat
No já se na to všechno co vy vyhazujete oknem dívám a líbí se mi to. HAWK.
507281
No já se na to všechno co vy vyhazujete oknem dívám a líbí se mi to. HAWK.
0 0
reagovat
termik: Knight Rider půjde oknem příští tejden. Už toho mám taky plný zuby. Znuděj Kilmer jako KITT? Zlo největší.;)
507280
termik: Knight Rider půjde oknem příští tejden. Už toho mám taky plný zuby. Znuděj Kilmer jako KITT? Zlo největší.*;)*
0 0
reagovat
no, on se nejmenuje Brandon, ale protože se chová jako starej Walsh, tak jsem si ho přejmenoval. Regulérní jména si beztak nepamatuju. Nebyl důvod.:D
507279
no, on se nejmenuje Brandon, ale protože se chová jako starej Walsh, tak jsem si ho přejmenoval. Regulérní jména si beztak nepamatuju. Nebyl důvod.*:D*
0 0
reagovat

Psema

Ty take nic nevydrzis :D
507278
Ty take nic nevydrzis *:D*
Psema
0 0
reagovat

Psema

Brandon byl černoch?:o
507277
Brandon byl černoch?*:o*
Psema
0 0
reagovat

KarelR

Spoiler (trochu):
Sama samotinká... proti všem?:D Nevim, nevim. Přišlo mi to, jako výkřik do tmy:)
507275
Spoiler (trochu): Sama samotinká... proti všem?*:D* Nevim, nevim. Přišlo mi to, jako výkřik do tmy*:)*
KarelR
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se