Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 54481 - 54500 Napsat příspěvek

Luc44

Nebejt oscarove noci ve Spalku v unoru, tak bych o Cali snad ani nevedel... Jeji profil tady na MZ jsem nejak zazdil.
Druha rada ma zatim skvele naslapnuto.
K tem 20-30 minutam, je to malo, ale obcas se v Cali, nebo Scrubs odehraje vic, nez za 40 minut v Atlantis, Prison Breaku o dalsich serialech ani nemluve...
507329
Nebejt oscarove noci ve Spalku v unoru, tak bych o Cali snad ani nevedel... Jeji profil tady na MZ jsem nejak zazdil. Druha rada ma zatim skvele naslapnuto. K tem 20-30 minutam, je to malo, ale obcas se v Cali, nebo Scrubs odehraje vic, nez za 40 minut v Atlantis, Prison Breaku o dalsich serialech ani nemluve...
Luc44
0 0
reagovat
Showtime rulez! Začal jsem Californication a je to bomba, konečně "Sex ve městě", kterej má koule! jen těch necelejch třicet minut je tak zoufale málo...
507325
Showtime rulez! Začal jsem Californication a je to bomba, konečně "Sex ve městě", kterej má koule! jen těch necelejch třicet minut je tak zoufale málo...
0 0
reagovat
Já začal koukat na 30 rock. Super seriál. Sympatická hlavní hrdinka a hlavně geniální Alec Baldwin :+:+
507323
Já začal koukat na 30 rock. Super seriál. Sympatická hlavní hrdinka a hlavně geniální Alec Baldwin *:+**:+*
0 0
reagovat
duro: A vidíš, Sovu jsem taky viděl celou krom tý nový série :) Neříkej, že filmy/seriály nevzdělávaj. Díky tomu třeba víš, že bys na divokým západě nikdy neměl bejt ten s lopatou :D
507322
duro: A vidíš, Sovu jsem taky viděl celou krom tý nový série :) Neříkej, že filmy/seriály nevzdělávaj. Díky tomu třeba víš, že bys na divokým západě nikdy neměl bejt ten s lopatou *:D*
0 0
reagovat

KarelR

A co plastická chirurgie s.r.o.?:D To by se taky mohlo někdy hodit :+:D
507315
A co plastická chirurgie s.r.o.?*:D* To by se taky mohlo někdy hodit *:+**:D*
KarelR
0 0
reagovat
A podľa tvojej teórie by som ja mal v prípade nutnosti vedieť kopať do hláv, hádzať šakramom a zotierať Teda Raimiho. :D
507311
A podľa tvojej teórie by som ja mal v prípade nutnosti vedieť kopať do hláv, hádzať šakramom a zotierať Teda Raimiho. *:D*
0 0
reagovat
Karel: Nemocnica na okraji mesta, Sanitka, Ordinácia v Ružovej záhrade... nič? 8)
507310
Karel: Nemocnica na okraji mesta, Sanitka, Ordinácia v Ružovej záhrade... nič? *8)*
0 0
reagovat
Až se ti v mojí přítomnosti někdy něco stane, tak to přijde vhod. Rovnání končetin na počkání, houseovská diagnóza do tří dnů ;)
507308
Až se ti v mojí přítomnosti někdy něco stane, tak to přijde vhod. Rovnání končetin na počkání, houseovská diagnóza do tří dnů *;)*
0 0
reagovat
Ten výčet nevylučuje zdraví, ale zdravý rozum, Kájo. :D
507307
Ten výčet nevylučuje zdraví, ale zdravý rozum, Kájo. *:D*
0 0
reagovat
Knight rider: koukam povinne jednim okem, protoze spolubydlu to naramne bavi. a misto toho aby to koukal o vikendu kdyz nejsem na pokoji, tak to je tak "hodny" a ceka na me az dojedu.
90210: Stacil me pilot a hned to slo do kamen. Nechapu jak neco takoveho pusti vubec do eteru:)
507306
Knight rider: koukam povinne jednim okem, protoze spolubydlu to naramne bavi. a misto toho aby to koukal o vikendu kdyz nejsem na pokoji, tak to je tak "hodny" a ceka na me az dojedu. 90210: Stacil me pilot a hned to slo do kamen. Nechapu jak neco takoveho pusti vubec do eteru*:)*
0 0
reagovat
Pohotovost 14 sérií, Grey's Anatomy 4 série, Scrubs 7 sérií, Dr. House 4 série, Private Practice 1 série... A jsem zdravej jako řípa.... Teda až na tu posedlost doktorskejma seriálama :D
507305
Pohotovost 14 sérií, Grey's Anatomy 4 série, Scrubs 7 sérií, Dr. House 4 série, Private Practice 1 série... A jsem zdravej jako řípa.... Teda až na tu posedlost doktorskejma seriálama *:D*
0 0
reagovat
ro: ty jsi teda roztomily virtualni hypochondr, ja to mam dost podobne, po serii bych si vypestovala solidni paranoiu. Navic mi prostredi dutiny brisni pripada coby setting serialu dost neesteticke. Dr. House jsem cca tri necele dily videla, protoze je to nejmilejsi serial mych rodicu, ale tam to bylo lepsi, anzto to byla vzdycky nejaka "mate sanci jedna ku miliarde, ze ji dostanete " choroba. :)
507303
ro: ty jsi teda roztomily virtualni hypochondr, ja to mam dost podobne, po serii bych si vypestovala solidni paranoiu. Navic mi prostredi dutiny brisni pripada coby setting serialu dost neesteticke. Dr. House jsem cca tri necele dily videla, protoze je to nejmilejsi serial mych rodicu, ale tam to bylo lepsi, anzto to byla vzdycky nejaka "mate sanci jedna ku miliarde, ze ji dostanete " choroba. :)
0 0
reagovat
Charlotte: Ja lekárske seriály nemôžem pozerať, lebo potom na sebe objavujem príznaky všetkých chorôb, ktoré tam riešia. :D Jedine House, ten to zametie nejakým sarkazmom alebo cynizmom a ide sa ďalej, svoju rakovinu si hneď prestanem všímať. 8)
507302
Charlotte: Ja lekárske seriály nemôžem pozerať, lebo potom na sebe objavujem príznaky všetkých chorôb, ktoré tam riešia. *:D* Jedine House, ten to zametie nejakým sarkazmom alebo cynizmom a ide sa ďalej, svoju rakovinu si hneď prestanem všímať. *8)*
0 0
reagovat
Psema: Vybúriš sa na matraci? Hm. 8)
507301
Psema: Vybúriš sa na matraci? Hm. *8)*
0 0
reagovat
My měli povinně (do školy!) nakoukat nějaký díl lékařského seriálu. Tak jsem si vybrala dva díly Grey´s Anatomy (Katherine Heigl a Patrick Dempsey:) a neusnula jsem u toho, nicméně jakmile se přiblížil na dostřel kamery operační sál, okamžitě jsem přetáčela. Ujasnila jsem si, že nemám ráda doktory, obzvlášť chirurgy, nemocnice a bacily, a to ani virtuální. Ocenila jsem jen výtečný soundtrack. Občas mám pocit, že je to jediný legitimní důvod, proč seriály existují. Zkrátka některé skupiny nemají peníze na videoklipy :))
507300
My měli povinně (do školy!) nakoukat nějaký díl lékařského seriálu. Tak jsem si vybrala dva díly Grey´s Anatomy (Katherine Heigl a Patrick Dempsey:) a neusnula jsem u toho, nicméně jakmile se přiblížil na dostřel kamery operační sál, okamžitě jsem přetáčela. Ujasnila jsem si, že nemám ráda doktory, obzvlášť chirurgy, nemocnice a bacily, a to ani virtuální. Ocenila jsem jen výtečný soundtrack. Občas mám pocit, že je to jediný legitimní důvod, proč seriály existují. Zkrátka některé skupiny nemají peníze na videoklipy *:))*
0 0
reagovat
stčko: taky tě podezčívám z toho, že na noc odkládáš mozek do slanýho láku.:D

KarelR: Nejlepší jsou Cageovy úsměvy , pokusy o romantiku a pálení žáhy.:D
507292
stčko: taky tě podezčívám z toho, že na noc odkládáš mozek do slanýho láku.*:D* KarelR: Nejlepší jsou Cageovy úsměvy , pokusy o romantiku a pálení žáhy.*:D*
0 0
reagovat
Psema: Na Bangkok Dangerous je dobrá jenom ta lékárnice a konec (you know what :). A slon rulez :D
507290
Psema: Na Bangkok Dangerous je dobrá jenom ta lékárnice a konec (you know what :). A slon rulez *:D*
0 0
reagovat
pche, ja jeste neutnul ani jedno. beat me :D8)
507289
pche, ja jeste neutnul ani jedno. beat me *:D**8)*
0 0
reagovat
KarelR: no zatím to nevypadalo na nějakou stabilní existenci. Zvlášť když se tam potají dohodli Woolsey s tím jedním soudcem8)
507288
KarelR: no zatím to nevypadalo na nějakou stabilní existenci. Zvlášť když se tam potají dohodli Woolsey s tím jedním soudcem*8)*
0 0
reagovat
Luc: Pche, kdyby jenom s Knight Riderem, přihoď k tomu ještě Terminátora (zkusil jsem zase jeden díl a už ne... ne... ne), chřadnoucí Heroes, debilní Fringe... a dnešní remake Bangkok Dangerous (Cage krmící slony... to se nedá popsat) a je jasný, kde se ve mně občas bere tolik agrese. Ještě, že mám doma dobrou matraci a můžu se do ní vymlátit.:D
507287
Luc: Pche, kdyby jenom s Knight Riderem, přihoď k tomu ještě Terminátora (zkusil jsem zase jeden díl a už ne... ne... ne), chřadnoucí Heroes, debilní Fringe... a dnešní remake Bangkok Dangerous (Cage krmící slony... to se nedá popsat) a je jasný, kde se ve mně občas bere tolik agrese. Ještě, že mám doma dobrou matraci a můžu se do ní vymlátit.*:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se