Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 54401 - 54420 Napsat příspěvek

Luc44

Tak to je jasny.Rajesh bude pro dabera orisek,ale to si muzes rikat u kazdy postavy.Napr. Howard a jeho uchylackej hlas, Penny a jeji Mid - West hlas, a Sheldon ......No Sheldon je jedna velka zahada:D:D
505441
Tak to je jasny.Rajesh bude pro dabera orisek,ale to si muzes rikat u kazdy postavy.Napr. Howard a jeho uchylackej hlas, Penny a jeji Mid - West hlas, a Sheldon ......No Sheldon je jedna velka zahada*:D**:D*
Luc44
0 0
reagovat
Ad. TBBT dabing Jako a co Rajesh a jeho akcent??? teda pokud zrovna nebude v místnosti Penny :D
505439
Ad. TBBT dabing Jako a co Rajesh a jeho akcent??? teda pokud zrovna nebude v místnosti Penny *:D*
0 0
reagovat

Fluke

Nevím, jsem furt v Northrendu :D
505432
Nevím, jsem furt v Northrendu *:D*
Fluke
0 0
reagovat
Rage: Jo, mohlo být hůř. Na druhou stranu, nedávno jsem viděl třeba I.T. v dabingu a i když myslím, že to nebylo extrémně nejhorší, mile rád jsem se vrátil k originálnímu znění. Ale to je můj problém, prostě ta angličtina, možná to vypadá hloupě, mi zní u těhle věcí vtipněji.
505427
Rage: Jo, mohlo být hůř. Na druhou stranu, nedávno jsem viděl třeba I.T. v dabingu a i když myslím, že to nebylo extrémně nejhorší, mile rád jsem se vrátil k originálnímu znění. Ale to je můj problém, prostě ta angličtina, možná to vypadá hloupě, mi zní u těhle věcí vtipněji.
0 0
reagovat
Tak jsem ted zjistil kdo bude dabovat TBBT a jsem docela spokojen. Nebo sem to spis cekal horsi, protoze se taky radim mezi ty co si mysli ze to daging zabije.
link
505422
Tak jsem ted zjistil kdo bude dabovat TBBT a jsem docela spokojen. Nebo sem to spis cekal horsi, protoze se taky radim mezi ty co si mysli ze to daging zabije. [link="http://www.big-bang-theory.cz/serial/viewarticle.asp?id=art_0007"]link[/link]
0 0
reagovat
speta: Fotky... a potom "v pohybe", teda video. Je to na darkhorizons.com v novinkách, niečo o "Gyllenhaalových svaloch", tuším... 8) Sorry, že som to dal do seriálov, pomýlil som si tému. Iná planéta, no... 8)
506119
speta: Fotky... a potom "v pohybe", teda video. Je to na darkhorizons.com v novinkách, niečo o "Gyllenhaalových svaloch", tuším... *8)* Sorry, že som to dal do seriálov, pomýlil som si tému. Iná planéta, no... *8)*
0 0
reagovat

scroochy

Co novýho ve Stormwindu?:))
506117
Co novýho ve Stormwindu?*:))*
scroochy
0 0
reagovat
protoze duro je prece z jiny planety
506115
protoze duro je prece z jiny planety
0 0
reagovat
A kde to teda je? Já zas žiju v Azerothu, tam ten tok informací taky docela vázne :D BTW, proč je to v seriálech?
506114
A kde to teda je? Já zas žiju v Azerothu, tam ten tok informací taky docela vázne *:D* BTW, proč je to v seriálech?
0 0
reagovat

Duro

"Moje oči! Práve som videl fotky...."
myslis video, pises fotky
506110
"Moje oči! Práve som videl fotky...." myslis video, pises fotky
Duro
0 0
reagovat
SLAP:D:+
506108
SLAP*:D**:+*
0 0
reagovat
speta: To video má dva dni max.
506107
speta: To video má dva dni max.
0 0
reagovat
Psema: Bol som na planéte, ktorá sa volá "Dokážem-žiť-aj-bez-seriálov-filmov-a-internetu-a-nevadí-mi-keď-sa-k-niečomu-dostanem-s-trojdňovým-meškaním". 8)
506105
Psema: Bol som na planéte, ktorá sa volá "Dokážem-žiť-aj-bez-seriálov-filmov-a-internetu-a-nevadí-mi-keď-sa-k-niečomu-dostanem-s-trojdňovým-meškaním". *8)*
0 0
reagovat
par mesicu
506104
par mesicu
0 0
reagovat
duro: a posledních pár dní jsi byl na který planetě?:D
506096
duro: a posledních pár dní jsi byl na který planetě?*:D*
0 0
reagovat
Lish84: člověče, to s tou holkou - klukem si pamatuju :) Taky jsem na tom ulítaval a proto jsem si tuhle říkal, že by to mohli zreprízovat, když se vlastně opakuje kdeco
506082
Lish84: člověče, to s tou holkou - klukem si pamatuju *:)* Taky jsem na tom ulítaval a proto jsem si tuhle říkal, že by to mohli zreprízovat, když se vlastně opakuje kdeco
0 0
reagovat
duro: takže říkáš, že lepší než, když jde s Reese mezi karavany :)
506081
duro: takže říkáš, že lepší než, když jde s Reese mezi karavany *:)*
0 0
reagovat

duro

A nějakej link nejni?;)
506077
A nějakej link nejni?*;)*
duro
0 0
reagovat
Moje oči! Práve som videl fotky Jakea G. z Prince of Persia! :o
Našťastie v pohybe pri sekaní nepriateľov vyzerá podstatne lepšie.
506074
Moje oči! Práve som videl fotky Jakea G. z Prince of Persia! *:o* Našťastie v pohybe pri sekaní nepriateľov vyzerá podstatne lepšie.
0 0
reagovat

PetaBlack

Informaci nemám, ale byl to fajn seriál. Jen si vzpomínám, že někdy v půlce se najednou začal lehce měnit, protože v Americe neměl moc sledovanost a tvůrci se ho snažili nějak "oživit", ale spíš ho kazili... Viz například ta zápletka s holkou-klukem... I tak jsem to tehdy žral :+
506218
Informaci nemám, ale byl to fajn seriál. Jen si vzpomínám, že někdy v půlce se najednou začal lehce měnit, protože v Americe neměl moc sledovanost a tvůrci se ho snažili nějak "oživit", ale spíš ho kazili... Viz například ta zápletka s holkou-klukem... I tak jsem to tehdy žral *:+*
PetaBlack
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se