Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 54381 - 54400 Napsat příspěvek
Fluke: Teď si nejsem jistý, jestli to chci vědět........
506405
Fluke: Teď si nejsem jistý, jestli to chci vědět........
0 0
reagovat
rcorp: koukám, že jsi obeznámen. :D Ano, budu recyklovat, protože skutečným odpadem je pouze odpad, který už nejde zrecyklovat. I z keřů se dá dělat kompost a z kamenů příjezdové cestičky.:D Blah.:D
506404
rcorp: koukám, že jsi obeznámen. *:D* Ano, budu recyklovat, protože skutečným odpadem je pouze odpad, který už nejde zrecyklovat. I z keřů se dá dělat kompost a z kamenů příjezdové cestičky.*:D* Blah.*:D*
0 0
reagovat
1) Bořek je king, 2) jsem nevěděl co s penězma (ne, neraď mi ;), 3) částečně studium na hodiny psychologie, 4) chtěl jsem vědět, co to kua bude:D
506403
1) Bořek je king, 2) jsem nevěděl co s penězma (ne, neraď mi ;), 3) částečně studium na hodiny psychologie, 4) chtěl jsem vědět, co to kua bude*:D*
0 0
reagovat
Psema: takže už si za barákem stavíš recyklační zařízení? :D
506401
Psema: takže už si za barákem stavíš recyklační zařízení? *:D*
0 0
reagovat

Psema

Proč na tyhle věci chodíš?:))
506396
Proč na tyhle věci chodíš?*:))*
Psema
0 0
reagovat
No já se teď z Bořka vrátil a je to ultímátní vymývárna mozků. Greenpeace mají uričtě radost... a já ostatně taky... mávátko za dvě kila... no nekupte to.:D
505319
No já se teď z Bořka vrátil a je to ultímátní vymývárna mozků. Greenpeace mají uričtě radost... a já ostatně taky... mávátko za dvě kila... no nekupte to.*:D*
0 0
reagovat

Bagr007

No tak vem Julču, bagr a hrr tam :D
505308
No tak vem Julču, bagr a hrr tam *:D*
Bagr007
0 0
reagovat
V hale u mě před barákem je Bořek Stavitel live. :D Takovejch dětí co se tam hrne člověk jen tak nevidí.
505307
V hale u mě před barákem je Bořek Stavitel live. *:D* Takovejch dětí co se tam hrne člověk jen tak nevidí.
0 0
reagovat

Ravenhorn

Jo, zato ty americké vůbec nejsou často jen pro američany ;)

Pořád nechápu co komu přijde divné na srovnávání ITC s TBBT - jasně, je to amerika vs. británie, ale jinak proboha je to v základu TEN SAMEJ seriál - se stejnou základní premisou, s tím samým typem humoru (fyzik nebo ajťák, pro běžnou populaci jsou to oba stejní mimozemšťani)
505306
Jo, zato ty americké vůbec nejsou často jen pro američany *;)* Pořád nechápu co komu přijde divné na srovnávání ITC s TBBT - jasně, je to amerika vs. británie, ale jinak proboha je to v základu TEN SAMEJ seriál - se stejnou základní premisou, s tím samým typem humoru (fyzik nebo ajťák, pro běžnou populaci jsou to oba stejní mimozemšťani)
Ravenhorn
0 0
reagovat
ale kdo tady srovnava americky humor a britsky? ja teda ne, protoze pokud to je dobre tak se zasmeji u cehokoliv. me se totiz vzdy zdal TBBT slabsi nez it crowd. TBBT se me zda jako takova kopie, polozena do fyzikalniho prostredi, ktera je roztahla na vice dilu.To je hlavni duvod proc si myslim, ze tady rikate ze to nejde srovnat.Oba serialy maji za ukol vtipne ukazat nerd nebo geeky jak se vyporadavaji s okolnim svetem.
505305
ale kdo tady srovnava americky humor a britsky? ja teda ne, protoze pokud to je dobre tak se zasmeji u cehokoliv. me se totiz vzdy zdal TBBT slabsi nez it crowd. TBBT se me zda jako takova kopie, polozena do fyzikalniho prostredi, ktera je roztahla na vice dilu.To je hlavni duvod proc si myslim, ze tady rikate ze to nejde srovnat.Oba serialy maji za ukol vtipne ukazat nerd nebo geeky jak se vyporadavaji s okolnim svetem.
0 0
reagovat
Pro mě teda americkej, protože některé britské jsou jen pro ostrovany.
505303
Pro mě teda americkej, protože některé britské jsou jen pro ostrovany.
0 0
reagovat
Jo, britskej je lepsi :)))
505302
Jo, britskej je lepsi :)))
0 0
reagovat

bender22

Srovnávat britskej humor a americkej fakt nejde8)
505300
Srovnávat britskej humor a americkej fakt nejde*8)*
bender22
0 0
reagovat
Tak si to užijte, když vás to baví. :D
505299
Tak si to užijte, když vás to baví. *:D*
0 0
reagovat

a4am

jj presne tak. je jen na nas kdo co jak bude srovnavat. :)
505298
jj presne tak. je jen na nas kdo co jak bude srovnavat. *:)*
a4am
0 0
reagovat
Všechno jde srovnat. Klidně bych srovnal Matrix s HIMYM. Matrix má lepší efekty, Himym žádné:D
505297
Všechno jde srovnat. Klidně bych srovnal Matrix s HIMYM. Matrix má lepší efekty, Himym žádné:D
0 0
reagovat
To mi přijde víc smysluplný to srovnávat s Red Dwarfem, ale tohle je imho fakt mimo.
505296
To mi přijde víc smysluplný to srovnávat s Red Dwarfem, ale tohle je imho fakt mimo.
0 0
reagovat

fluke

jj ja to srovnavam velice rad. a tady na foru jste me to myslim uz nejednou rikali, ze se to neda. ale ja si proste stojim za tim, ze to srovnavat jde.8)
505295
jj ja to srovnavam velice rad. a tady na foru jste me to myslim uz nejednou rikali, ze se to neda. ale ja si proste stojim za tim, ze to srovnavat jde.*8)*
fluke
0 0
reagovat
TBBT mi přijde o hodně lepší. Ale srovnává se to fakt těžko. Ale tak trvá to jenom 23 minut. To je skoro nic. :)
505293
TBBT mi přijde o hodně lepší. Ale srovnává se to fakt těžko. Ale tak trvá to jenom 23 minut. To je skoro nic. *:)*
0 0
reagovat

bender

Asi tak ako píše Rastr (ibaže osobne mám oveľa radšej druhú sériu). Scény s Douglasom Denholmom sú super, ale hlavné trio je dosť slabé.
505292
Asi tak ako píše Rastr (ibaže osobne mám oveľa radšej druhú sériu). Scény s Douglasom Denholmom sú super, ale hlavné trio je dosť slabé.
bender
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se