Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 54361 - 54380 Napsat příspěvek
Rage: Problém je v tom co si sám naznačil... v první sérii byla alespoň dějová linie s Penny a Leonardem. V druhé není žádná.
504454
Rage: Problém je v tom co si sám naznačil... v první sérii byla alespoň dějová linie s Penny a Leonardem. V druhé není žádná.
0 0
reagovat
imo tbbt naopak stale posiluje. a ze ma prednost hlavne sheldon je jen dobre, vzdyt je vtipnej : ).
posledni epizoda byla zatim nejlepsi
peace out
504453
imo tbbt naopak stale posiluje. a ze ma prednost hlavne sheldon je jen dobre, vzdyt je vtipnej : ). posledni epizoda byla zatim nejlepsi peace out
0 0
reagovat

Rage

Ad TBBT: Tak to ti podepíšu :+
504451
Ad TBBT: Tak to ti podepíšu *:+*
Rage
0 0
reagovat
Weeds, Californication a Dexter jsou stejně nejlepší;)
504450
Weeds, Californication a Dexter jsou stejně nejlepší*;)*
0 0
reagovat

TBBT

Upřímně nechápu, proč si tady většina lidí stěžuje, že TBBT upadá. Podle mě, TBBT nemělo nikdy žádnou velkou dějovou linii.Možná první sérka.Penny a Leonard.Myslím si, že tenhle seriál je převážně o infarktovích vtípcích a nezapomenutelných hláškách a to splňuje každej díl.Takže TBBT neupadá, ale stagnuje, na pro mě kvalitním komediálním seriálu.;) A při každotýdením přívalu hlášek na tomhle fóru z TBBT tomu nemůže být tak jen u mě.:+
504449
Upřímně nechápu, proč si tady většina lidí stěžuje, že TBBT upadá. Podle mě, TBBT nemělo nikdy žádnou velkou dějovou linii.Možná první sérka.Penny a Leonard.Myslím si, že tenhle seriál je převážně o infarktovích vtípcích a nezapomenutelných hláškách a to splňuje každej díl.Takže TBBT neupadá, ale stagnuje, na pro mě kvalitním komediálním seriálu.*;)* A při každotýdením přívalu hlášek na tomhle fóru z TBBT tomu nemůže být tak jen u mě.*:+*
TBBT
0 0
reagovat
Tak tento týden si to ve Fringe dali s tím lens flare fakt ve velkým. :D Netvrďte mi, že vy ho ve svých snech a vzpomínkách nemáte. :D
504440
Tak tento týden si to ve Fringe dali s tím lens flare fakt ve velkým. *:D* Netvrďte mi, že vy ho ve svých snech a vzpomínkách nemáte. *:D*
0 0
reagovat
zoufalky jsou fajn :D.... Mno, možná by to chtělo konečně dokoukat tu čtvrtou sérku ;)... A weeds, jako viděna první série, je super, ale tak nějak se nemůžu dokopat k druhé....

ps: Tohle berte jenom jako výkřik od člověka, který to tu nesleduje (protože nemá důvod ;) a jen mu padly do oka zoufalky, když si odklikával příspěvky :)
504382
zoufalky jsou fajn :D.... Mno, možná by to chtělo konečně dokoukat tu čtvrtou sérku ;)... A weeds, jako viděna první série, je super, ale tak nějak se nemůžu dokopat k druhé.... ps: Tohle berte jenom jako výkřik od člověka, který to tu nesleduje (protože nemá důvod ;) a jen mu padly do oka zoufalky, když si odklikával příspěvky :)
0 0
reagovat

sidda

good :))
504720
good :))
sidda
0 0
reagovat
zoufale manzelky nemusim, protoze tam hraje me velice nesympaticka herecka eva longordia(ani nevim jak se to jeji jmeno pise a nechce se me to hledat):), ale weeds koukam od prvni serie a podle me si tento serial drzi svoji vysokou latku i ve 4.serii
504719
zoufale manzelky nemusim, protoze tam hraje me velice nesympaticka herecka eva longordia(ani nevim jak se to jeji jmeno pise a nechce se me to hledat)*:)*, ale weeds koukam od prvni serie a podle me si tento serial drzi svoji vysokou latku i ve 4.serii
0 0
reagovat
504717
[link="http://wwwimage.cbs.com/primetime/how_i_met_your_mother/images/content/50_reasons.jpg"]50 důvodů k sexu.[/link] *:D**:+*
0 0
reagovat
Zoufalé manželky jsou pro divačky VKV, Ulice atd nebeskou manou, ale pro zkušenějšího diváka, je to hrozná vata. Weeds by jim ale mohly přivodit hromadný infarkty a těžko si představim, že by to Prima pouštěla třeba po Hledá se táta (z toho jsme btw. viděl náhodou aktuální díl v úterý - neskutečný :o, kam se hrabou všechny Big brothery světa, tak trapně mi za lidi v televizi asi nikdy nebylo. Součet jejich IQ nepřesahuje dnešní datum a do jednou jsou to hrozný ošklivci (je tam i Otík Rákosník), kteří bydlí u matek (rozmezí věku 22 - 50 let)! :-)
504716
Zoufalé manželky jsou pro divačky VKV, Ulice atd nebeskou manou, ale pro zkušenějšího diváka, je to hrozná vata. Weeds by jim ale mohly přivodit hromadný infarkty a těžko si představim, že by to Prima pouštěla třeba po Hledá se táta (z toho jsme btw. viděl náhodou aktuální díl v úterý - neskutečný *:o*, kam se hrabou všechny Big brothery světa, tak trapně mi za lidi v televizi asi nikdy nebylo. Součet jejich IQ nepřesahuje dnešní datum a do jednou jsou to hrozný ošklivci (je tam i Otík Rákosník), kteří bydlí u matek (rozmezí věku 22 - 50 let)! *:-*)
0 0
reagovat
První tři sezony Weeds jsou nářez ale ta čtvrtá mi přišla nějaká divná už ale mám v plánu ji dokoukat
504714
První tři sezony Weeds jsou nářez ale ta čtvrtá mi přišla nějaká divná už ale mám v plánu ji dokoukat
0 0
reagovat
Luc44: tak tak. Weeds rulez. Manželky jsou strašná sračka. IMHO.8)
504712
Luc44: tak tak. Weeds rulez. Manželky jsou strašná sračka. IMHO.*8)*
0 0
reagovat
Ravenhorn: PB je neskutečně předvídatelný a 12. díl to krásně dokazuje.
504710
Ravenhorn: PB je neskutečně předvídatelný a 12. díl to krásně dokazuje.
0 0
reagovat

st39.6

Sakra, já chtěl jít spát, to mi nedělej :D
504709
Sakra, já chtěl jít spát, to mi nedělej *:D*
st39.6
0 0
reagovat
Tak PB dvanáctej díl - velmi zajímavé a hlavně ten (ne)čekaný konec. :o
504708
Tak PB dvanáctej díl - velmi zajímavé a hlavně ten (ne)čekaný konec. *:o*
0 0
reagovat
za treti das tuplem, na konci doslova. ctvrtou sem jeste nevidel, coz je mimochodem odpoved na neustaly pripominani proc to tady jeste nema profil. odpoved je jednoducha - az mi ctvrta serie dorazi domu na blu 8)
504705
za treti das tuplem, na konci doslova. ctvrtou sem jeste nevidel, coz je mimochodem odpoved na neustaly pripominani proc to tady jeste nema profil. odpoved je jednoducha - az mi ctvrta serie dorazi domu na blu *8)*
0 0
reagovat

strangercz

Tak to jsem zvědavej, za první dvě sérky ale dám ruku do ohně :+
504704
Tak to jsem zvědavej, za první dvě sérky ale dám ruku do ohně *:+*
strangercz
0 0
reagovat
skončil jsem někde v půlce 4 sezony moc mě to pak nebralo
504700
skončil jsem někde v půlce 4 sezony moc mě to pak nebralo
0 0
reagovat
Weeds, WEEDS, WEEDS! Absolutní pecka. I love this shit! Tohle jsou opravdové zoufalé manželky! První sérka výborná, začátek druhý - skvělý :+ Lidi, jděte do toho, tuny hlášek, který by se měly tesat.
504694
Weeds, WEEDS, WEEDS! Absolutní pecka. I love this shit! Tohle jsou opravdové zoufalé manželky! První sérka výborná, začátek druhý - skvělý *:+* Lidi, jděte do toho, tuny hlášek, který by se měly tesat.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se