Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 54341 - 54360 Napsat příspěvek

mihhi

Jde o to, ze prvni dve tusim ani nejsou nataceny v HD.
504952
Jde o to, ze prvni dve tusim ani nejsou nataceny v HD.
mihhi
0 0
reagovat
imf: Žádná sezóna zatím není :(, stejně tak Redemption... no snad bude sedmička...
504951
imf: Žádná sezóna zatím není :(, stejně tak Redemption... no snad bude sedmička...
0 0
reagovat

rage

No to léčení ženský na severním pólu je u mě taky vysoko, ale souhlasím ohledně Cuddy a protivnýho protahování, ale i přesto si to užívám, pokud se nestane, že je málo fórů a hrajou to vážně jako v 508.
504949
No to léčení ženský na severním pólu je u mě taky vysoko, ale souhlasím ohledně Cuddy a protivnýho protahování, ale i přesto si to užívám, pokud se nestane, že je málo fórů a hrajou to vážně jako v 508.
rage
0 0
reagovat

Fluke

U House jsem nadšeně přivítal, změnu prostředí, ale bylo to podobný jako lečení slečny na druhý straně zeměkoule.Ten seriál pro mě už jen plyne docela nezáživným tempem.To ovšem neznamená, že příští tejden u něj nestrávím 50 minut svýho času.Budu, ale zase zklamanej, protože House a Cuddy maj bejt spolu.Chci to zažit;) Takže jsem si ani pořádně neužil obrácenej šuplík:-
504947
U House jsem nadšeně přivítal, změnu prostředí, ale bylo to podobný jako lečení slečny na druhý straně zeměkoule.Ten seriál pro mě už jen plyne docela nezáživným tempem.To ovšem neznamená, že příští tejden u něj nestrávím 50 minut svýho času.Budu, ale zase zklamanej, protože House a Cuddy maj bejt spolu.Chci to zažit*;)* Takže jsem si ani pořádně neužil obrácenej šuplík*:-*
Fluke
0 0
reagovat

Luc44

nn, tohle balení zahrnuje jen ty nejlepší:D
504946
nn, tohle balení zahrnuje jen ty nejlepší*:D*
Luc44
0 0
reagovat
Me nechybi. :) Popravde koupil bych nejradsi nejakou super.duper HD edici 1-4... velka skoda, ze prvni sezony v HD nejsou.
504945
Me nechybi. :) Popravde koupil bych nejradsi nejakou super.duper HD edici 1-4... velka skoda, ze prvni sezony v HD nejsou.
0 0
reagovat
Chybí šestka, taky slušná sezona ?)
504943
Chybí šestka, taky slušná sezona *?)*
0 0
reagovat
Ha... vsechny slusne sezony 24 jen za 85 dolaru. A v tak sexy baleni. Vojtoooo... kup mi to. :) link
504940
Ha... vsechny slusne sezony 24 jen za 85 dolaru. A v tak sexy baleni. Vojtoooo... kup mi to. :) http://www.buy.com/prod/24-season-1-5/q/loc/322/206009131.html
0 0
reagovat
Tak po neuvěřitelně nudné Housově 508, mě úplně rozdrtil 509. Asi nejlepší díl pátý sezóny zatím:+ Byl sem u toho zažranej jak u finále čtvrtý sérky. Čím víc vybočení z klasický prezentace šablony tohodle seriálu, tím lépe pro House8) Mimochodem obrácenej šuplík?!:D:D
504941
Tak po neuvěřitelně nudné Housově 508, mě úplně rozdrtil 509. Asi nejlepší díl pátý sezóny zatím*:+* Byl sem u toho zažranej jak u finále čtvrtý sérky. Čím víc vybočení z klasický prezentace šablony tohodle seriálu, tím lépe pro House*8)* Mimochodem obrácenej šuplík?!*:D**:D*
0 0
reagovat
jj, Chuck zvedne pokaždý náladu, a ukáže, že pracovat v elektru je vlastně fajn:D:+
518131
jj, Chuck zvedne pokaždý náladu, a ukáže, že pracovat v elektru je vlastně fajn*:D**:+*
0 0
reagovat
Weeds jsem včera dojel a konec 4 sezony je výbornej.On vlastně celej ten seriál je po celou tu dobu vynikající.Takže, jak píše Luc44 GO WEEDS GO!!:+
518156
Weeds jsem včera dojel a konec 4 sezony je výbornej.On vlastně celej ten seriál je po celou tu dobu vynikající.Takže, jak píše Luc44 GO WEEDS GO!!*:+*
0 0
reagovat
Tak já teď sjíždím weeds - konec třetí sérky se blíží a tomu v nesahá nic z níže jmenovaného ani po "lotníky" (modří vědí :D), takže žádnou náhražku nepotřebuju. GO WEEDS GO!
Ale, jak se mi již osvědčilo, dám na tebe a na Chucka se pak mrknu.
518149
Tak já teď sjíždím weeds - konec třetí sérky se blíží a tomu v nesahá nic z níže jmenovaného ani po "lotníky" (modří vědí *:D*), takže žádnou náhražku nepotřebuju. GO WEEDS GO! Ale, jak se mi již osvědčilo, dám na tebe a na Chucka se pak mrknu.
0 0
reagovat
Luc44: Máš sledovat Chucka. Tolik by sis nestěžoval ;)
518146
Luc44: Máš sledovat Chucka. Tolik by sis nestěžoval *;)*
0 0
reagovat
Smutný, smutný úterý, žádný HIMYM, žádný BBT, aspoň že gosipka je zpátky ?)
518142
Smutný, smutný úterý, žádný HIMYM, žádný BBT, aspoň že gosipka je zpátky *?)*
0 0
reagovat
OT k HIMYM: tak dlouho jsem premyslel, jak se jmenoval ten film o podivnem wrestlerovi (kdysi uvedeny na CT2), az mi ho HIMYM pripomnel.
504321
OT k HIMYM: tak dlouho jsem premyslel, jak se jmenoval ten film o podivnem wrestlerovi (kdysi uvedeny na CT2), az mi ho HIMYM pripomnel.
0 0
reagovat
Zajimavy, ja videl z TBBT jen tak pet dilu serie 1 a pet dilu serie 2 (je to fajn, e ta predvidatelnost a stereotypost me dost brzdi) a to, jak tlaci Sheldona dopredu, me taky trochu zarazi. Je vtipnej, ale chte nechte to vypovida o tom, ze scenaristi neumi valit takovy dobry fory i s ostatnma postavama...

Jinak devitka HIMYM super, pridavam se ke chvalozpevum na 50 duvodu, Naked mana (kdo to prvni zkusi? Za Robin by to stalo... :D) a batmanovskej monolog.
505203
Zajimavy, ja videl z TBBT jen tak pet dilu serie 1 a pet dilu serie 2 (je to fajn, e ta predvidatelnost a stereotypost me dost brzdi) a to, jak tlaci Sheldona dopredu, me taky trochu zarazi. Je vtipnej, ale chte nechte to vypovida o tom, ze scenaristi neumi valit takovy dobry fory i s ostatnma postavama... Jinak devitka HIMYM super, pridavam se ke chvalozpevum na 50 duvodu, Naked mana (kdo to prvni zkusi? Za Robin by to stalo... *:D*) a batmanovskej monolog.
0 0
reagovat
Ja jsem si chtel druhou radu vychutnat vcelku, jako prvni, ale nedalo mi to. 9 dilu hned za sebou, a Sheldona si perfektne uzivam :+ Jen tak dal
504505
Ja jsem si chtel druhou radu vychutnat vcelku, jako prvni, ale nedalo mi to. 9 dilu hned za sebou, a Sheldona si perfektne uzivam *:+* Jen tak dal
0 0
reagovat

rcorp

naprosto souhlasim. ted je tam sheldona moc. kdyby ho malinko omezili, tak si myslim, ze by to serialu jenom prospelo.
504490
naprosto souhlasim. ted je tam sheldona moc. kdyby ho malinko omezili, tak si myslim, ze by to serialu jenom prospelo.
rcorp
0 0
reagovat
Souhlas s rcorpem a Silencem. Sheldon jako postava super, ale čeho je moc, toho je příliš;)
504489
Souhlas s rcorpem a Silencem. Sheldon jako postava super, ale čeho je moc, toho je příliš*;)*
0 0
reagovat
rcorp: Nějak takhle jsem to chtěl říct, no... ty to umíš na čtyřech řádkách... ;))
504479
rcorp: Nějak takhle jsem to chtěl říct, no... ty to umíš na čtyřech řádkách... ;))
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se