Já chápu, že pro někoho může Kamala fungovat jako červený hadr, ale její vliv na politiku je minimální a snad i Pence byl jako VP víc vidět.
A bylo to mezi Bidenem a Berniem, ne Kamalou.
reaguje na:
Haggar
|
reagovat
|
S velkou pravděpodobností to vypadá na opakování souboje z před tří let.
A nebýt systému z 18. století a prokázané podpory Ruska, tak prezidentem nikdy nebyl. 