reaguje na:
hroubek
A je to také trochu o tom, že ten dotyčný pak něco málo o tom filmu napíše do diskuze a tím pádem případně inspiruje i další, aby si ten film pustili.
|
reagují:
hroubek
|
reagovat
|
Já si myslel, že to bude měsíční streak a každej den se bude doporučovat něco jinýho 



