
reaguje na:
Mr. Hlad
O tom seriálu se Meon v tom videu taky zmiňuje. Včetně toho, že by Hermionu měla ztvárnit černošská herečka. Až jí budou všichni vysvětlovat, že otrokářství je pro skřítky smyslem života, tak nechci vidět to internetové peklo. 

|
reagovat
|


