Imo za 2-3? roky až budou zase volby u nás, tak se Můžeme těšit na Babiša (pokud neumře).
Btw volilo cca 67% čobolů. To je prý nejvíc od 2002.
Tak se na to ty lidi nevysrali...
Fico vrací uder
|
reagují:
fabec
|
reagovat
|





ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu